مزایای بازاریابی پیامکی برای مشتریان


تا اکنون همه جا بحث از فواید بازاریابی پیامکی برای کسب و کارها بود اما هیچ گاه از مزایایی که این بازاریابی می تواند برای مشتریان داشته باشد سخن به میان نیامد. اکثر افراد گمان می کنند تنها سودی که بازاریابی پیامکی می تواند برای مشتریان داشته باشد این است که آنها را از تخفیفات و پیشنهادات مطلع می سازد. آیا فقط همین است؟

اول از همه می خواهیم بدون هدر دادن زمان و به سرعت با فروشگاه و یا شرکت مدنظر خود در ارتباط باشیم. که در این حالت سریع ترین راه ممکن ارسال پیام اختصاصی می باشد. در زیر به موارد دیگری از فواید بازاریابی پیامکی برای مشتریان اشاره می کنیم.

راحتی

دیگر لازم نیست که ۲۰ دقیقه بین کوپن های تخفیف خود بگردید. کوپن های تخفیف پیامکی به راحتی همان کار کوپن های کاغذی را برای شما انجام می دهند. آیا می خواهید برای شام ۵ شنبه شب چند تومانی پول ذخیره کنید؟ بهتر است عضو خبرنامه پیامکی رستوران مورد علاقۀ خود شوید و برای وفاداری خود تخفیف دریافت کنید. به این ترتیب می توانید در مواقع به خصوص زمان و سرمایه خود را ذخیره کنید.

دسترسی سریع

اعضای خبرنامه پیامکی، به سرعت نوتیفیکیشن دریافت می کنند و اگر تجارت برند مورد علاقه شما رونق یافت، زودتر از دیگر افراد پیشنهاد ها را دریافت می کنید. فرض کنید لباس فروشی مورد علاقه تان برای دو روز حراج گذاشته است. مطمئن باشید فروشگاه مورد علاقه تان برای تشکر از وفادار بودن شما، زودتر از دیگران شما را از این حراجی آگاه می سازد. شما اولین نفری خواهید بود که این پیامک تخفیف را دریافت خواهید کرد و حتی پیش از شروع حراج شما از آن خبر خواهید داشت. میلیون ها فروشگاه از این روش برای کسب درآمد بیشتر خود استفاده می کنند.

یادآورها

پس از عضویت در یک خبرنامه پیامکی، به طور مداوم وقایع و رویدادهای مرتبط با آن شرکت یا فروشگاه را دریافت خواهید کرد. از طریق تلفن همراه خود می توانید از اخبار و اطلاعیه ها آگاه شوید و اطلاعات به روز داشته باشید. اگر می خواهید که در این دایره بمانید، بازاریابی پیامکی تنها راه حل آن است.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

شوخ طبعی در بازاریابی پیامکی

استفاده نادرست از بازاریابی پیامکی

ضروریات بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی موفق

اهداف بازاریابی پیامکی

تصورات اشتباه درباره ی بازاریابی پیامکی

مدیریت زمان در بازاریابی پیامکیبرچسب ها: مزایای بازاریابی پیامکی برای مشتریان مزایای بازاریابی پیامکی فواید بازاریابی پیامکی بازاریابی پیامکی ارسال پیام اختصاصی تخفیف پیامکی خبرنامه پیامکی پیام کوتاه پیام تبلیغاتی پیام صوتی تبلیغات پیامکی اهداف بازاریابی پیامکی مدیریت زمان