کاربردهای پیام کوتاه


سامانه پیامکی کاربردهای فراوانی و متنوعی دارد اما بسته به نوع فعالیت مشاغل، استفاده از پنل فرق می کند. به طور کل مواردی که بیشترین استفاده از پنل  را دارد در زیر آمده است:

1-    تبلیغات و بازاریابی

مدیران بازاریابی، امروزه sms را به عنوان تکنولوژی نوین  وبرتر برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان به کار می گیرند. در نتیجه، معرفی محصولات و خدمات به مشتریان براحتی صورت می پذیرد و ارتباط با مشتریان بالفعل و بالقوه بسهولت میسر میگردد.

2-    ارسال اطلاعات واطلاع رسانی

به دلیل کم هزینه بودن پیامک و دسترسی راحت به افراد از طریق تلفن همراه، سامانه پیامک یکی از راه حل های پربازده برای انجام اموری مانند اطلاع رسانی است.

3-    پشتیبانی پیامکی

یک ارائه کنندۀ خوب خدمات پیام کوتاه باید یک گروه پشتیبانی داشته باشد که درک کاملی از سیستم خود داشته باشد. تیم پشتیبان باید قادر باشند انواع سئوالات و اشکالات پیامکی را پاسخ داده و حل نمایند. کیفیت خدمات پشتیبانی انعکاس دهندۀ کیفیت سایر خدمات شرکت است. در این نوع پشتیبانی، مشتریان پرسش ها و درخواست های خود را به صورت پیامک به شماره های معرفی شونده ارسال می نمایند. پیام های ارسالی توسط کارشناسان واحد پشتیبانی و یا به صورت اتوماتیک پاسخ داده خواهند شد. علاوه بر این با استفاده از وب سرویس پیام کوتاه میتوان بهره وری این سیستم ها را به شدت افزایش داد. برای مثال در سیستم پشتیبانی با تیکت، وقتی به تیکت مشتری پاسخ داده میشود، یک پیامک اطلاع رسانی برای مشتری ارسال خواهد شد.

4-    مسابقات

یکی از کاربردهایی که سیمرغ اس ام اس دارد برگزاری مسابقه پیامکی است. در این نوع مسابقات، مخاطبین با ارسال گزینه مورد نظر به شماره تعیین شده در مسابقه شرکت میکنند. برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری مسابقات پیامکی به راهنمای مسابقه پیامکی مراجعه نمایید.

5-    نظرسنجی

برترین مزیت نظرسنجی پیامکی مشاهده نظرات و بازخوردهای نظر سنجی در سریعترین زمان ممکن است؛ در حالی که نظر سنجی کاغذی یا حتی استفاده از ایمیل نیازمند پی گیری مداوم و بررسی بیشتری می باشد؛ به خصوص اگر جامعه انتخابی شما وسیع تر باشد پگیری آن چندین برابر سخت تر می شود.

6-    پاسخگوی خودکار

سرویس پیامک میتواند جهت پاسخگویی به سوالات و مشکلات مخاطبین و مشتریان مورد استفاده قرار بگیرد. در این سیستم مخاطب با تعیین پرسش مورد نظر خود پاسخ آن را به صورت پیامک دریافت خواهد کرد. بنابراین سامانه پیام کوتاه سیمرغ اس ام اس این امکان را برای مشتری خود فراهم میکند که به همه ی این قابلیت ها بطور خودکار دسترسی داشته باشند

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

چرا سامانه پیامکی سیمرغ ؟

بهترین روش تبلیغات

دلایل ارجعیت پیامک

بیشترین درآمد بازاریابی با ارسال پیام انبوه

افزایش کاربران با پیام کوتاه

تکنیک های جذب مشتریبرچسب ها: کاربردهای پیام کوتاه پیام کوتاه هزینه پیامک ارتباط با مشتری سامانه پیامک پشتیبانی پیامکی خدمات پیام کوتاه مشکالات پیامکی پیامک اطلاع رسانی مسابقه پیامکی نظرسنجی پیامکی پاسخگوی خودکار سامانه پیام کوتاه پیام تبلیغاتی پیام صوتی تبلیغات پیامکی ارسال پیام انبوه ارسال انبوه