راهکار پیامکی برای بنگاه ماشین


خرید و فروش اتومبیل ها از معاملات بزرگ و یکی از شغل های در امد زا در بین بازار کار ازاد برای افراد محسوب می شود و این امر نیازمند تخصص و تمرکز فروشنده برای حفظ کسب و کار و ارتقای آن می باشد. با توجه به اینکه با پیشرفت تکنولوژی امروزه فروش بصورت آنلاین انجام می گردد، اما فروشندگان خودرو همچنان تمایل دارند تا به استفاده از شیوه سنتی فروش حضوری به فعالیت خود ادامه دهند. معمولا صاحبان نمایشگاه های ماشین به دلیل کمبود مشتری و رکود بازار در ایام تعطیل شکایت دارند ولی امروزه کمبود در امد یکی از مهم ترین مشکلات بعضی از بنگاه های ماشین میباشد. با این حال باید گفت که به کمک یک استراتژی صحیح، حتی فروشندگان خودرو نیز می توانند از بازاریابی پیامکی و اس ام اس انبوه برای پیشبرد کارهای خود بهره ببرند.

یکی از معامله کنندگان خودروهای مزدا در استرالیا از شیوه پیشنهادهای پیامکی برای فروش خودروهای خود استفاده کرده است. در این پیشنهاد شرکت معامله کننده به لیست 5500 نفره پیامکی را ارسال کرده است و فروش ویژه دو روزه ای را تبلیغ کرده. تنها کاری که متقاضیان باید انجام می دادند آن بوده که کلمه کلیدی MAZDA را به کد کوتاه این شرکت ارسال نمایند تا در فروش ویژه شرکت نمایند و تخفیف ویژه به آنان تعلق گیرد.

در آخر نتیجه آن بود که 79 نفر یا کد کوتاه را به سامانه پیامکی ارسال کردند و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شرکت فروش تماس گرفتند. نتیجه نهایی از این هم جالب توجه تر بود. این شرکت موفق شد با استفاده از سامانه پیامکی خود در طی 2 روز تعداد 23 خودرو را به فروش رساند. این میزان برای شرکت فروش خودرو و مدیران آن در مدت دو روز بسیار زیاد و قابل توجه می باشد.

سادگی اس ام اس، خاص بودن و محدود بودن زمان آن موجب می شود که این شیوه برای پیشنهادی 2 روزه به منظور فروش خودروها بسیار موثر واقع شود.

با استفاده از امکان ایجاد دفتر چه تلفن در سامانه پیامکی سیستم میتوانید به جمع اوری شماره های تمامی افراد مراجعه کننده ,مشتریان فعلی و سابق و تمامی افرادی که به نحوی با کسب و کار شما در ارتباطند اقدام کرده و با ارسال پیامک های دوره ای به صورت مداوم انها را از پیشنهادات مدرن و جدید خود در نمایشگاه مطلع سازید.

با بازاریابی پیامکی به راحتی میتوانید به تمامی افراد منطقه خود و هر منطقه ی مورد نیاز پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و انها را از جدید ترین خوردو های موجود در نمایشگاه ، شرایط فروش و مشخاص فنی و فیزیکی خودرو با خبر سازید

تصور نمایید که محصول شما چگونه می تواند تنها با استفاده ثبت نام گروهی افراد در سامانه پیامکی به خوبی و سرعت به فروش رسد. وقت طلاست، آن را هدر ندهید!

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

عناوین مرتبط:

راهکار پیامکی برای روابط عمومی سازمان

راهکار های پیامکی برای مشاورین املاک

راهکارهای پیامکی برای دوزندگی

راهکار جدید پیامکی برای سازمان ها

راهکارهای جدید و متنوع پیامکی برای آتلیه عکاسی

راهکارهای پیامکی برای مدارسبرچسب ها: راهکار پیامکی برای بنگاه ماشین راهکار پیامکی فروش آنلاین بازاریابی پیامکی اس ام اس انبوه بازاریابی اس ام اسی پیشنهادهای پیامکی سامانه پیامکی سادگی اس ام اس پیام کوتاه پیام تبلیغاتی پنل کاربری پنل نمایندگی تبلیغات پیامکی راهکار پیامکی مشاورین املاک بانک شماره بانک مشاغل پیامک تبلیغاتی ارسال پیامک ارسال پیامک دوره ای