دلایل ارجعیت پیامک


چون پیام کوتاه به تلفن همراه ارسال می شود و اصولا افراد گوشی خود را در طول شبانه روز به همراه دارند با اطمینان می توان گفت که پیام به دست افراد می رسد و در اکثر موارد پیام خوانده می شود.

باتوجه به انتقال سریع و آسان پیامک اطمینان خاطر خواهید داشت که پیام شما در کوتاهترین زمان ممکن و به موقع به دست مخاطبان شما می رسد.

پیامک مقرون به صرفه است. با توجه به اینکه هر پیامک تنها چند ریال هزینه دارد شما می‌توانید با هزینۀ بسیار پائینی یک ارتباط لحظه‌ای با تمام مشترکان خود داشته باشید، حتی با کمترین بودجۀ ممکن.

مشتریان عاشق پیامک هستند. با وجود اینکه که گوشی‌های تلفن هر روز هوشمندتر می‌شوند، پیامک همچنان جایگاه خود را به عنوان یکی از پرطرفدارترین ابزار تلفن همراه حفظ کرده است و نشانی از این وجود ندارد که قرار است در آینده نزدیک از محبوبیت پیامک کاسته شود.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

عناوین مرتبط:

 

بیشترین درآمد بازاریابی با ارسال پیام انبوه

خطاهای ارسال پیام کوتاه

وب سرویس سامانه پیام کوتاه

سامانه پیامکی (SMSPanel) چیست؟

خطوط ارسال پیامک

انواع ارسال در سامانه پیامکیبرچسب ها: دلایل ارجعیت پیامک ارجعیت پیامک پیام کوتاه درآمد بازاریابی ارسال پیام انبوه ارسال پیام کوتاه سامانه پیامکی خطوط ارسال پیامک وب سرویس سامانه پیام کوتاه سامانه پیام کوتاه پیام کوتاه پیام تبلیغاتی پنل نمایندگی تبلیغات پیامکی گزارشات پیام خطوط ارسال پیامک سامانه پیامکی رایگان