خطاهای ارسال پیام کوتاه


ارسال پیام تبلیغاتی بدون خط اختصاصی

 هر شخصی در هر زمینه شغلی باید یک سامانه پیامکی با شماره اختصاصی داشته باشد تا بتواند پیام های پاسخ را ازمشتریان دریافت کند. هرقدر این نام و شماره اختصاصی کوتاه تر و رند تر باشد بهتر به یاد می ماند خصوصا زمانیکه نیاز دارید پیامکی را از طرف مشتری دریاف نمایید. داشتن یک پنل پیامکی به شما کمک می کند که بعد از ارسال انبوه گزارش کامل بگیرید و در نهایت آماره بازده داشته باشید.

انتخاب نادرست بازار هدف

اگر شما قصد فروش یک محصول گران قیمت (اتومبیل ،ملک مسکونی یا تجاری ، باغ و....) و پیامکی  را به این منظور تهیه و ارسال کردید اما دریافت کنندگان آن اغلب از قشر فقیر جامعه هستند. پیامک شما حتی اگر حاوی متن جذاب و خلاقانه باشد مناسب گیرنده نیست و نمی توانید از آنها انتظار بازخورد داشته باشید. شما باید بتوانید بازار هدف خود را شناسایی کنید و پیامک خود را بصورت هدفمند فقط به آنها ارسال نمایید.

فرستادن پیام تبلیغاتی در زمان نامناسب

بهترین زمان برای ارسال پیام تبلیغاتی روزهای شنبه تا چهارشنبه ودر ساعات 10 تا 12 صبح و 18 تا 20 عصر است. در طول روز زمانهایی  وجود دارد که فرد اولویت های مهمتری نسبت به خواندن یک پیام کوتاه دارد همانند ساعت خواب شخص که مهمتر از خواندن یک پیام کوتاه  از سوی فرستنده ناشناس است.

فاصله گرفتن از مشتریان

با فاصله گرفتن از مشتریان خود این حس به آنها القا میگردد که به عنوان ابزاری برای منافع اقتصادی شما میباشند. با آنها ارتباط نزدیک و صمیمی داشته باشید. برای ارتباط نزدیک تر می توانید برای آنها پیامک تبریک روز تولد یا کارت تخفیف و بسته های هدیه برای مشتریان ویژه خود بفرستید.

چندین ارسال به شماره های تکراری

فواصل زمانی بین پیامک ها را افزایش دهید ویا  برای کالاها یا  خدمات گوناگون میتوانید از چندین خط اختصاصی پیامک ارسال کنید. اگر  بانک شماره موبایل از مخاطبین هدف خود را  دارید و میخواهید چند  مدل کالا یا خدمت را برای گروهی خاص در  یک زمان یا طی یک هفته ارسال کنید , یکبار  از خط ۱۰۰۰ یکبار از  خط ۲۰۰۰ و یکبار از خط ۳۰۰۰ یا ۵۰۰۰ پیامک ارسال کنید تا دریافت کننده احساس کند چندین تبلیغ متفاوت از چند بنگاه اقتصادی متفاوت را دریافت کرده است و گروهی که نیاز به خرید یا اطلاعات بیشتری دارند نیز با  شما تماس  بگیرند.

ارسال پیام های طولانی

 باتوجه به حجم زیاد پیامک های تبلیغاتی این روزها افراد جامعه صبر و حوصله کمی دارند و اغلب پیامک های طولانی خوانندگان کمتری دارند. شما باید سعی کنید که متن پیامک خود را گیرا و کوتاه بنویسید. اگر در یک صفحه پیامک خود را می نویسید هنوز تعداد کاراکتری تا پرشدن آن صفحه باقی مانده از درج اطلاعات اضافی و غیرضروری پرهیز نمایید.

عدم انجام نظرسنجی

به خاطر داشته باشید که  همیشه شما به عنوان ارسال کننده و مشتریان شما به عنوان دریافت کننده پیامک نباشند. گاهی هم نظر آنها را جویا شوید. این اقدام باعث می شود که شما هم از نظر آنها مطلع شوید و آن را در جهت منافع خود بکار برید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی  آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، ارسال از روی نقشه، بانک مشاغل  و...می باشد.

 "با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

عناوین مرتبط:

استفاده نادرست از بازاریابی پیامکی

عدم بازخورد پیامک های تبلیغاتی

تصورات اشتباه درباره ی بازاریابی پیامکی

اشتباهات بزرگ در بازاریابی پیامکی

نبایدهای کمپین های تبلیغات پیامکیبرچسب ها: خطاهای ارسال پیام کوتاه ارسال پیام کوتاه پیام تبلیغاتی شماره پیامکی اختصاصی انتخاب بازار هدف زمان ارسال پیام ارسال پیام تبلیغاتی خط اختصاصی پیامک بانک شماره موبایل نظرسنجی پیامکی پیام کوتاه پیام صوتی سامانه پیام کوتاه بانک مشاغل تبلیغات پیامکی بازخورد پیامک تبلیغاتی بازاریابی پیامکی