افزایش کاربران با پیام کوتاه


هرکسی که در کسب و کاری مشغول است برای رسیدن به مشتریان جدید و برقراری رابطه ی دوستانه با آنها به راههای مختلفی دست می زنند. اگر شما هم به دنبال رسیدن به این اهداف هستید استفاده از سامانه پیامکی را به شما توصیه می کنیم؛

جذب کاربران جدید – تمام کسب و کارها برای رشد به مشتریان جدید نیاز دارد تا بتواند شرکت خود را توسعه ببخشد. با استفاده از یک برنامۀ پیامکی کم‌هزینه می‌توانید با این مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید. با استفاده از یک پیامک انبوه خود را به مخاطبان معرفی کنید، به آنها در مورد مزایای اشتراک خود بگوئید و از آنها بخواهید به جمع مشترکان شما بپیوندند. البته راه‌های دیگری همچون برگزاری مسابقه و نظرسنجی نیز برای جذب کاربران جدید وجود دارد.

حفظ کاربران – وقتی کاربران جدید جذب کردید باید همراهی خود را به آنها یاد آوری کنید و به این ترتیب مطمئن باشید با شما خواهند ماند. یک برنامۀ بازاریابی پیامکی نه تنها مقرون به صرفه است بلکه ارسال پیغام‌ها در لحظه صورت می‌گیرد. بنابراین یک راه خوب است برای اینکه اخبار جدید و پیشنهادات مختلف خود را در اختیار آنها قرار دهید. اگر امکان جدیدی در اختیار کاربران خود قرار داده‌اید، با استفاده از یک پیامک این موضوع را به آنها اطلاع دهید. در اعیاد مختلف و حتی روز تولد کاربران یک پیامک تبریک به آنها بفرستید. مسابقه و نظرسنجی برای آنها برگزار کنید و رابطۀ خود را با آنها مستحکم کنید.

یادآوری به کاربران – با یک پل ارتباطی سریع و کارآمد می‌توانید مطمئن باشید که اکثر مشترکان شما اشتراک خود را تمدید می‌کنند و حتی مشترکان جدیدی نیز به دست می‌آورید. کافی است سامانه را تنظیم کنید تا یک پیامک یادآوری به صورت خودکار برای مشتریان ارسال شود و تاریخ اتمام اشتراک را به آنها یادآوری کنید. حتی می‌توانید لینکی در پیامک خود بگنجانید که آنها را مستقیماً به صفحۀ تمدید اینترنتی شما هدایت کنید و به این ترتیب حتی از تعداد کسانی که نسبت به این پیامک واکنش نشان می‌دهند مطلع شوید.

تمدید کاربری – مطمئن شوید که تمدید کردن اشتراک برای مشتریان راحت است و می‌توانند با صرف کمترین زمان اینکار را انجام دهند. حتی به آنها دلیل خوبی بدهید که چرا باید اینکار را انجام دهند. یک پیامک برای آنها ارسال کنید و اعلام کنید که با ارسال یک کلمۀ کلیدی به خط شما می‌توانند اشتراک خود را با یک تخفیف ویژه تمدید کنند. کار خوبی است اگر مهلت این تخفیف را نیز محدود کنید تا به مشترک انگیزۀ بیشتری برای واکنش نشان دادن بدهید. با توجه به اینکه معمولاً همه پیامک‌های خود را کامل مطالعه می‌کنند، می‌توانید مطمئن باشید که پیشنهاد شما دیده می‌شود.

ارزش نهادن به کاربر – وقتی که مخاطب شما برای دریافت اشتراک ثبت‌نام می‌کند، شما باید کاری کنید که آنها ارزش این عضویت را بدانند. یک پیامک ساده برای مشترکان خود ارسال کنید که آنها را از مزایای اشتراک خود آگاه کنید و همچنین پیشنهادهای ویژه‌ای را در اختیار آنها قرار دهید. به این ترتیب آنها می‌فهمند که نه تنها اشتراک شما مقرون به صرفه است که باعث می‌شود پیشنهادهای مختلفی هم شامل حال آنها گردد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

عناوین مرتبط:

تکنیک های جذب مشتری

نکات مشتری مداری

خواسته مشتریان در خبرنامه پیامکی

ارزش نهادن به مشتری با پیام کوتاه

راهکارهای مشتری مداری با پیامک

جذب مشتری با پیامک تبلیغاتی

پیدا کردن بهترین مشتری از بین مشتریان با پیام کوتاهبرچسب ها: افزایش کاربران با پیام کوتاه افزایش کاربران پیام کوتاه جذب کاربران جدید پیامک انبوه برگزاری مسابقه نظرسنجی پیامکی پیام تبلیغاتی پیام صوتی پنل نمایندگی پنل کاربری بانک شماره بانک مشاغل تبلیغات پیامکی خبرنامه پیامکی فایل آموزشی سامانه فایل آموزشی پنل پیامکی پیامک تبلیغاتی جذب مشتری