تکنیک های جذب مشتری


به کمک پنل پیامکی می توان به روشهای مختلف به جذب مشتری پرداخت و با ارسال جدیدترین اطلاعات و گزارشات و تخفیفات خود و همچنین همراهی مشتریان با فرستادن پیام تبریک و تسلیت بطور مداوم آنها را باخود داشته باشید.

در زیر به برخی تکنیک ها اشاره شده است:

  • هنگام صدور فاکتور برای مشتری شماره تلفن همراه وی را ثبت کنید تا فرآیند مشتری مداری آغاز شود.
  • لیست کالاهای جدیدی که عرضه می کنید به همراه تخفیفی که در نظر گرفته اید از طریق پیام کوتاه برای مشتری ارسال کنید. این کار مشتری را به خریدهای بعدی ترغیب می کند.

فروش ویژه نسل جدید آبمیوه گیری و غذاساز ۱۰% تخفیف ویژه برای مشتریان قدیمی

  • عرضه لوازم جانبی کالایی که مشتری خریده است را با ارسال یک پیام به وی اطلاع دهید. مشتری با خواندن این پیام به این باور می رسد که همواره او را به یاد دارید.

مشتری گرامی عرضه مدل های جدید کیف لپ تاپ آغاز شد

  • هنگامی که شعبه جدیدی افتتاح می کنید یا تسهیلاتی برای فروش کالاها در نظر می گیرید پیام حاوی تغییرات ایجاد شده برای مشتری ارسال کنید. با این روش به مشتری ثابت می کنید به فکر آسایش و راحتی او هستید.

فروش اقساطی بدون چک ویژه مشتریان قدیمی

  • چند دقیقه پس از خروج مشتری از فروشگاه با ارسال پیامی از او تشکر کنید. این کار باعث می شود احساس کند برای او ارزش قائل هستید.

مشتری گرامی از اعتماد شما متشکریم.

  • با ارسال پیام تبریک و تهنیت در مناسبت های مختلف به مشتری نشان دهید با او احساس مشترکی دارید.

سال نو مبارک

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

نکات مشتری مداری

برقراری ارتباط با مشتریان و ارباب رجوع

ارائه پشتیبانی مشتریان

شیوه جذب مشتریان پیامکی و ثبات وفاداری آنها

ارزش نهادن به مشتری با پیام کوتاه

راهکارهای مشتری مداری با پیامک

جذب مشتری با پیامک تبلیغاتی



برچسب ها: تکنیک های جذب مشتری جذب مشتری پنل پیامکی پیام تسلیت پیام تبریک فرآیند مشتری مداری مشتری مداری نکات مشتری مداری پشتیبانی مشتریان مشتریان پیامکی پیامک تبلیغاتی سامانه پیامکی رایگان سامانه پیامک انبوه پیامک انبوه بازاریابی پیامکی پیام کوتاه پیام تبلیغاتی پیام صوتی بانک شماره ارسال از روی نقشه پنل نمایندگی پنل کاربری بانک مشاغل تبلیغات پیامکی