شوخ طبعی در بازاریابی پیامکی


از راه هایی که به جذب مشتری کمک می کند می توان به شوخ طبعی در بازاریابی پیامکی اشاره کرد. پیامک با محتوای شوخی می تواند خشکی میان بازاریابان و مشتری را بشکند که روشی موثر برای برقراری ارتباط با مخاطب است. شما هم می توانید برای تجارت خود از نکاتی که در اینجا آمده است استفاده کنید؛

شوخی های شما باید سالم باشند. اگر از جوک های غیر اخلاقی و غیر محترمانه در بازاریابی پیامکی استفاده شود می تواند نتایج بسیار بدی را برای یک برند به دنبال آورد. بنابراین در عین شوخ طبعی حرمت ها را نگه دارید. این موضوع مهم ترین مساله در استفاده از شوخ طبعی برای بازاریابی پیامکی می باشد. شما می توانید با کلمات بازی کنید و پیام خود را جذاب تر به مخاطب ارائه دهید تا او جلب شود. در صورتی که احترام در شوخی حفظ شود مطمئن باشید که همه از آن لذت می برند.

بخش سرگرم کننده شما در محتوای پیامک باید کوتاه باشد. از آنجا که محتوای یک اس ام اس تنها دارای 160 کارکتر است نباید با جوک ها و شوخی های طولانی مخاطب را خسته کنید. این موضوع می تواند دقیقا تاثیر عکس داشته باشد و حوصله فرد سر برود. در نظر داشتن این موضوع همچنین می تواند هزینه های سامانه پیامک انبوه شما را نیز کاهش دهد.

در انتخاب خود دقت کنید. موضوعاتی که در آن شوخی می کنید نباید مسائل حساسی مانند سیاست، مذهب و یا ملیت باشد. می توانید در رابطه با مسائل ساده تر شوخی کنید برای مثال یک رستوران می تواند در کمپین پیامکی خود از جوکی در رابطه با غذایی خاص استفاده کند و نظر مشتریان را جلب کند. در صورتی که شما به این موضوع دقت داشته باشید، احتمال توهین به افراد به حداقل خواهد رسید و برای کسی ناراحتی پیش نخواهد امد.

نکته آخر اینکه شوخی هایی که بین شما و دوستانتان بیان می شود مم کن برای شما جذاب باشد اما همان شوخی برای استفاده در بازاریابی پیامکی جالب به نظر نمیرسد. لحن شما در پیامک بسیار مهم است، حتما به آن توجه کنید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشدسامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، ارسال از روی نقشه، بانک مشاغل و...می باشد.

 "با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

استفاده نادرست از بازاریابی پیامکی

عدم بازخورد پیامک های تبلیغاتی

تصورات اشتباه درباره ی بازاریابی پیامکی

اشتباهات بزرگ در بازاریابی پیامکی

نبایدهای کمپین های تبلیغات پیامکی

مزایای تبلیغات با پیامکبرچسب ها: شوخ طبعی در بازاریابی پیامکی پیامک با محتوای شوخی کمپین پیامکی محتوای اس ام اس فایل آموزشی سامانه دریافت فایل آموزشی پیامک تبلیغاتی مزایای تبلیغات سامانه پیامک انبوه پیامک انبوه بازاریابی پیامکی پیام کوتاه پیام تبلیغاتی پیام صوتی بانک شماره ارسال از روی نقشه پنل نمایندگی پنل کاربری بانک مشاغل تبلیغات پیامکی