اهمیت زمان بندی کمپین پیامکی


قطعا برای شما هم سوال شده است که بهترین زمان برای ارسال پیامک برای نتیجه بهتر چه موقعی است؟ بدین منظور چند نکته برای این امر به شما توصیه میکنیم؛ 

خود را جای آنها بگذارید

-بهترین زمان را برای مشتریان خود در نظر بگیرید. به پیامک های بازاریابی که بعد از ساعت ۸ شب به شما ارسال می شود چگونه عکس العمل نشان می دهید، احتمالا اشتراک خود را لغو خواهید کرد..
پیشنهادات وقت نهار

افزایش سفارشات غذا از ساعت ۱۱ به بعد – انتخاب و سفارش غذا از طریق شرکت ها و سازمان ها در این ساعات اتفاق می افتد.
۴ بعد از ظهر ساعت شیرین

بهترین زمان برای کافی شاپ ها و رستوران ها در سطح شهر. یک مشتری گرسنه می تواند به پیشنهاد شما پاسخ دهد و سفارش خود را ثبت می کند.
فروشگاه ها

صبح پنج شنبه زمان مناسب برای ارسال پیامک های شماست. از مشتریان خود بخواهید که پیامک پیشنهاد را برای گرفتن تخفیف به همراه داشته باشند. نباید این پیامک را صبح خیلی زود ارسال کنید.
فروشندگان انلاین

-زمان مناسب برای این دسته غروب جمعه است. مشتریان در این روز برای هفته در پیش رو و هفته آینده خود برنامه ریزی می کنند. چه لباسهایی بپوشند و در کدام رستوران غذا بخورند.
یادآوری جلسات

برای تأثیرگذاری بیشتر در یادآوری جلسات نیاز دارید که دوبار پیامک ارسال کنید. یادآوری اول هنگامی که قرار جلسه گذاشته می شود و یادآوری بعدی یک روز قبل از  روز جلسه انجام می گیرد.
اکثر قریب به اتفاق پیامک ها در ساعات اداری ارسال می شوند.
 با سیستم زمانبندی سامانه پیامکی سیمرغ امکان زمانبندی پیامک خود را نوشته و زمان ارسال پیامک را انتخاب کنید تا مشتری بیشتری جذب کنید. ارسال پیامک در زمان مناسب همیشه مؤثر خواهد بود.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشدسامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، ارسال از روی نقشه، بانک مشاغل و...می باشد.

 "با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

عناوین مرتبط:

مدیریت زمان در بازاریابی پیامکی

کمپین تبلیغات پیامکی

نبایدهای کمپین های تبلیغات پیامکی

جذب مشتری با پیامک تبلیغاتی

تبلیغات پیامکی...!!؟؟برچسب ها: زمان بندی کمپین پیامکی زمان بندی کمپین پیامکی پیامک های بازاریابی بهترین زمان ارسال پیامک زمان ارسال پیامک ارسال پیامک سیستم زمانبندی پیامک دریافت فایل آموزشی فایل آموزشی مدیریت زمان کمپین تبلیغات پیامکی تبلیغات پیامکی پیامک تبلیغاتی پیام تبلیغاتی پیام صوتی ارسال از روی نقشه