ضروریات بازاریابی پیامکی


امروزه ابزارهای تبلیغاتی متعددی برای بازاریابی موجود است که در سالهای اخیر” پیامک” نیز به جمع آنها پیوسته است که از روش های فوق العاده موثرو کارآمد برای جذب مشتری و فروش محصولات و خدمات، می باشد. تاثیر گذاری این روش به حدی باور نکردنی است که امروزه به یکی از پرکاربرد ترین ابزارهای بازاریابی تبدیل شده است. با استفاده از بازاریابی پیامکی، با صرف کمترین هزینه ممکن بیشترین مشاهده کننده تبلیغات را خواهید داشت.

با اینکه سیستم پیام کوتاه خیلی دیرتر از سایر کشورها در ایران راه اندازی شد اما استقبال مردم از این سیستم فوق العاده بوده به طوریکه پیامک های ارسالی روزانه در ایران ده ها برابر زادگاه پیامک یعنی انگلیس است. حال تصور کنید در کشوری که تا این حد از این سیستم استقبال می کنند، بازاریابی پیامکی چقدر کارآمد خواهد بود .

فواید استفاده از پیامک

دسترسی دائم به مشتریان

امروزه در دنیا از هر 6 نفر۱ نفر صاحب تلفن همراه است. از سوی دیگر معمولا صاحبان تلفن همراه، در طول شبانه روز موبایل خود را از خود جدا نمی کنند و در بیشتر مکان ها آنرا به همراه دارند. از این رو همواره می توان از این طریق ارتباط خود را با اکثر مشتریان حفظ کرد.

هزینه پایین این رسانه

بازاریابی با این روش مقرون به صرفه تر از سایر رسانه هاست. و همانطور که اشاره شد با صرف کمترین هزینه ممکن شاهد بیشترین مشاهده کننده تبلغات خود هستید.

سرعت بالای انتقال پیام

با استفاده از این شیوه ی بازاریابی می توانید پیام های بازاریابی خودرا در سریع ترین زمان ممکن ارسال کنید. حتی اگرتلفن همراه مشتری خاموش باشد و پیامک ها به در بسته بخورند مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد، چراکه منتظر می مانند وبا دریافت اولین سیگنال، وارد اینباکس پیامک های مشتری مورد نظر میشوند.

امکان ذخیره سازی پیام و ارسال آن برای افراد دیگر

اگر پیام تبلیغاتی شما دارای جذابیت باشد و محتوای آن به نحوی تنظیم شده باشد که افراد را به ارسال آن برای یکدیگر ترغیب کند، کارایی تبلیغات شما به طور چشمگیری افزایش یافته و مزایای بسیاری برای شرکت به همراه دارد.

شخصی سازی پیام ها و افزایش اعتماد مشتریان

با توجه به این موضوع که تلفن همراه جزء وسایل شخصی است، میتوانید هر شخص را به طور خاص با در نظر گرفتن ویژگی های شخصی مانند موقعیت اجتماعی یا علایق، مورد توجه قرار داد که این امر موجب افزایش اعتماد مشتریان خواهد شد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

فواید و مضرات پیام کوتاه

میزان تاثیرگذاری پیام کوتاه از دیگر روش های تبلیغاتی

سامانه پیامکی (SMSPanel) چیست؟

کنترل ارسال پیامک

ویژگی یک سامانه پیامکی خوب

همه چیز درباره پیامک تبلیغاتیبرچسب ها: ضروریات بازاریابی پیامکی ابزارهای تبلیغاتی ذخیره سازی پیام تبلیغات پیامکی پیام کوتاه پیام تبلیغاتی پیام صوتی بانک شماره بانک مشاغل بازاریابی پیامکی سامانه پیام کوتاه ارسال پیام انبوه پیام انبوه فایل آموزشی ارسال پیامک پیامک تبلیغاتی سامانه پیامکی شخصی سازی پیام فواید پیامک