پاسخگوی خودکار پیامکی و منشی پیامک


یکی از راه های سریع، آسان و مقرون به صرفه برای ارتباط با مشتری استفاده از پیامک است اما اگر قرار است با مشتریان خود بصورت پیامکی ارتباط داشته باشید باید در مشتری اطمینان ایجاد کنید که پیامک او به دست شما رسیده است.به اینصورت که بعداز دریافت هر پیامک، پیامکی حاوی "از پیام شما متشکریم،در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد." یا مضامینی شبیه به این به ارسال کننده پیامک ارسال کنید. وقتی فردی به شما پیامک ارسال میکند بدین معنی است که نسبت به فعالیت ها و محصولات شما علاقه مند است. بنابراین شما می توانید برای جذب و نگهداری مشتری خود یک تخفیف درنظر بگیرید و پیامکی حاوی "از ثبتنام شما متشکریم، شما از 20% تخفیف بهره مند شدید." و یا حاوی اطلاع رسانی از اخبار جدید خود مانند "از انتخاب شما متشکریم، هرماه منتظر اخبار ما باشید." برای ارسال کننده پیامک بفرستید. اما همه این کارها بصورت دستی کاری بسیار زمان گیر و سخت است.

بنابراین سامانه پیام کوتاه سیمرغ اس ام اس این امکان را برای مشتری خود فراهم میکند که به همه ی این قابلیت ها بطور خودکار دسترسی داشته باشند. نحوه کار با این ابزار که پاسخگوی خودکار پیامک نام دارد در ادامه آورده شده است.

پس از وارد شدن به پنل خود از کادر سمت راست روی گزینه "ابزار" کلیک کرده و پس از آن  به قسمت "پاسخگوی خودکار" بروید. شماره 2 مربوط به پاسخ گوی خودکار و شماره 3 مربوط به منشی پیامک است که در ادامه درباره آن توضیح داده خواهد شد.

 

 

در محیط پاسخگوی خودکار ابتدا در قسمت شماره 4 شماره ای که می خواهید در صورت ارسال به آن پاسخ خودکار بدهد را انتخاب می کنید. در قسمت 5 متن پیامک خود را طراحی میکنید.در پایان مطمئن باشید حالت وضعیت پاسخگوی خودکار "فعال" باشد سپس دکمه ی "افزودن" را بزنید تا پاسخگوی خودکاری که تنظیم نموده اید در پایین صفحه نشان داده شود.

 

 

اما گاهی نیاز است متناسب با پیامکی که فردی برای شما ارسال کرده است شما هم پیامکی خاص برای او بفرستید. مثلا فرد اطلاعاتی درباره یکی از محصولات خاص شما می خواهد و یا می خواهد از نتیجه قرعه کشی باخبر شود. در اینصورت شما نیاز به یک منشی دارید تا در تمام طول شبانه روز و 24 ساعته یک تلفن همراه دستش باشد و جواب پیامک هایی که میاید را بدهد! این کار نه ممکن است و نه مقرون به صرفه.

ابزار منشی پیامک سامانه پیامکی سیمرغ اس ام اس یک منشی رایگان را دراختیار شما قرار می دهد که 24 ساعته پاسخ پیامک های شما را میدهد.

شما می توانید برای هر پیامکی که به هر کدام از خط های شما ارسال میشود یک کلمه کلیدی تعریف کنید. در این صورت منشی پیامک متناسب با پیامکی که دریافت میکند پاسخ آن را نیز میدهد.

پس از ورود به قسمت منشی پیامک، در قسمت 7 ابتدا انتخاب میکنید که عملیات را بصورت دستی انجام میدهید یا از طریق بارگزاری فایل اکسل. دستی به این صورت که شما هرتعداد کلمه کلیدی و متن ارسال که می خواهید تعریف کنید را تک تک بصورت دستی تنظیم میکنید. بارگذاری فایل به این شکل است که شما در یک فایل اکسل تمامی خطوطی که می خواهید منشی پیامک داشته باشد و کلمات کلیدی و متن ارسال مربوط به آن را وارد میکنید و یکباره بارگذاری می کنید(طریقه نوشتن اطلاعات در فایل اکسل در فایل نمونه قرار داده شده که با دریافت فایل نمونه می توانید به آن دسترسی داشته باشید).

برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه استفاده از سامانه پیامکی سیمرغ، راهنمای سامانه سیمرغ اس ام اس را دریافت نمایید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه، پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان،شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

عناوین مرتبط:

ارسال به دفترچه تلفن

ارسال به گروه در سامانه پیامکی

ارﺳﺎل پیامک از طریق بارگذاری ﻓﺎﯾﻞ

ارﺳﺎل ﺳﺮﯾﻊ پنل پیامکی

نظرسنجی پیامکی سیمرغبرچسب ها: پاسخگوی خودکار پیامکی و منشی پیامک منشی پیامک پاسخگوی خودکار پیامکی ارتباط با مشتری سامانه پیام کوتاه سیمرغ اس ام اس سامانه پیام کوتاه سیمرغ سامانه پیام کوتاه وارد شدن به پنل ارسال پیام کلمات کلیدی فایل اکسل متن ارسال بارگذاری فایل بارگذاری فایل اکسل خدمات پیام صوتی صوتی قدرتمند تبلیغات پیامکی پیام های تبلیغاتی پایین ترین تعرفه نمایندگی پنل نمایندگی بانک مشاغل بانک شماره