فروش عروسک مستر دماغ


کمک کردن به کودکان سرطانی و انجام امور خیرخواهانه، فعالیت‌های پسندیده‌ای است که خیلی از افراد در پی انجام آن هستند. هرکس به اندازه توانایی خود می‌تواند این کار را انجام دهد. حتی با خرید یک عروسک ارزان قیمت.

از سال 1392 خورشیدی شرکت ایرانی تولید کننده عروسک‌های مستر دماغ در یک اقدام خیرخواهانه اقدام به تولید و فروش این عروسک‌ها برای کمک به موسسه محک کرده است. عروسک‌های بامزه و کوچکی که بیشتر از این‌که به عنوان یک اسباب بازی مطرح باشند نماد انسان دوستی هستند. عروسکی با ظاهری جالب و لباسی دوست داشتنی که علاوه بر این‌که اسباب بازی است یک دکوری با مزه هم محسوب می‌شود.

محبوبیت مستر دماغ علاوه بر جنبه‌ی خیرخواهانه به علت همین اسم شوخی که دارد و ظاهر با مزه آن هم است.

 

تاییده سایت محک :

http://www.mahak-charity.org/main/index.php/fa/mahak-products/what-s-up-in-mahak/news/1312-p1544

 

شما هم سهیم باشید

https://telegram.me/salemrdamaghبرچسب ها: فروش عروسک مستر دماغ عروسک مستر دماغ مستر دماغ عروسک ارزان قیمت موسسه محک کمک به موسسه محک امور خیرخواهانه کودکان سرطانی محک mrdamagh بازاریابی پیامکی پنل پیامک رایگان نظرسنجی پیامکی ارسال پیام صوتی خدمات پیام کوتاه ارسال پیامک موفق نظرسنجی پیامکی مشتریان پیامکی سامانه پیامکی تبلیغات تبلیغات پیامکی ارسال پیامک انواع ارسال در سامانه پیامکی بازاریابی پیامکی سامانه ارسال پیام کوتاه بلک لیست مخابراتی ارسال در سامانه پنل پیامک رایگان پیام های تبلیغاتی بانک مشاغل ارسال پیامک انبوه پنل کاربری سامانه پیام کوتاه