راهکار پیامکی برای خشکشویی


در بسیاری از اصناف از سامانه پیامکی برای تبلیغات و اطلاع رسانی به مشتریان و اشخاص استفاده می گردد.اکثر افرادی که  در صنف خشکشویی  مشغول هستند، از انباشته شدن لباس ها در مغازه ی خود ناراضی هستند. امکان تماس تلفنی با مشتریان  هر روز وجود  ندارد و فضای مغازه بخاطر فراموشی مشتریانش اشغال می شود.

ما به این اصناف برای حل مشکلاتشان پنل پیامکی را پیشنهاد میکنیم .در این  مطلب نحوه ی استفاده از سامانه پیام کوتاه را جهت صنف خشکشویی به طور کامل شرح دهیم.

برای شروع  ابتدا وارد سایت   www.simorghsms.com  شده  با ثبت نام پنل پیامک و دریافت نام کاربری و کلمه عبور وارد پنل خود شوید و حساب خود را شارژ نمایید تا از امکانات این پنل بهره مند گردید.

استفاده از ارسال دفترچه تلفن

پنل پیامکی ارسال دفترچه تلفن  را  در اختیار شما قرار می دهد تا اطلاعات مشتریانتان را وارد نمایید و به راحتی ارسال پیامک به آنها را انجام دهید. به طور مثال بلافاصله پس از تحویل البسه از مشتری زمان تحویل را جهت یادآوری در سامانه پیامکی در قالب یک پیامک زماندار تنظیم نمایید تا در روز موعود پیامک به مشتری ارسال گردد.

جهت ارسال پیامک به مشتری در زمان خاص تنها کافیست در مرحله نهایی ارسال پیامک ساده ، تاریخ و زمان ارسال پیامک را مطابق با روز تحویل تنظیم نمایید.

دریافت پیامک

بخش پیامک های دریافتی که  برای خطوط اختصاصی فعال میباشد این امکان را می دهد تا کلیه ی انتقادات و پیشنهادات در قالب یک پیامک توسط مشتریان به شما ارائه گردد.

منشی پیامکی

 با استفاده از منشی پیامکی می توانید نرخ شست و شو و اتوشویی البسه های متفاوت را به مشتریان خود اعلام نمایید. به طور مثال مشتریان با ارسال کلمه ی لباس عروس به سامانه پیامکی شما نرخ آن را دریافت خواهند نمود. جهت انجام این کار کافیست برای هر کلید واژه یک پاسخ تنظیم نمایید.

همچنین می توانید کلیه لیست قیمت را در قالب یک پیامک تنظیم نمایید و کاربران با ارسال کلمه ی مورد نظر شما مانند قیمت ، لیست قیمت را دریافت نمایند.

ارسال پیام تبریک خودکار

در قسمت منوی ارسال تبرک تولد شما می توانید با تبریک مناسبت ها به مشتریان خود تخفیفات ویژه ایی در آن روز به آنان ارائه نمایید. به طور مثال : کاربر گرامی سالگرد پیوندتان مبارک ! کلیه لباس های شب شما امروز نیم بها شسته و اتو خواهد شد.

تبلیغات

 با استفاده  منوی ارسال های کدپستی، مناطق شهرداری و پیش شماره  ، پیامک های تبلیغاتی خود را به صورت انبوه به افرادیکه در آن منطقه سکونت دارند و یا شاغل هستند ارسال نمایید و آنان را از وجود خشکشویی در آن منطقه آگاه نمایید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: راهکار پیامکی برای خشکشویی سامانه پیام کوتاه پنل پیامکی سامانه ارسال پیام کوتاه بلک لیست مخابراتی ارسال در سامانه پنل پیامک رایگان پیام های تبلیغاتی بانک مشاغل ارسال پیامک انبوه پنل کاربری خط اختصاصی رایگان خطوط اختصاصی شماره های مجازی نظرسنجی پیامکی مشتریان پیامکی سامانه پیامکی تبلیغات تبلیغات پیامکی انواع ارسال در سامانه پیامکی پنل پیامک رایگان نظرسنجی پیامکی ارسال پیام صوتی خدمات پیام کوتاه ارسال پیامک موفق تبلیغات با پیامک