شیوه جذب مشتریان پیامکی و ثبات وفاداری آنها


 قبل از پیگیری شیوه های جذب مشتریان ابتدا باید به این سوال پاسخ داد که اصلا چرا مشتریان جذب یک کسب و کار می شوند؟

دو پاسخ برای این سوال وجود دارد:

مشتریان خواستار این هستند که مرکز توجه واقع شوند ومطابق آداب انسانی با آنها رفتار شود نه اینکه به آنها به چشم یک شماره در بانک اطلاعات کسب و کارها نگاه شود.

و شاید مشتریان به محتوای پیامکی هدفمند که در زمانی خاص دریافت می کنند علاقه مندند.

این پاسخ ها دلایلی برای تصمیم گیری مشتری به جذب یک کسب وکار می باشد اما چگونه می توان رضایت آنها را راضی جلب کرد؟

با رعایت3 قانون ساده در ارسال پیامک به مشتریان می توان به سوال بالا پاسخ داد.

*پیامک را شخصی سازی کنید.

برای شروع ارسال به مشتریان خود باید پیامکی برایشان ارسال کنید که بسیار صمیمانه تر از یک ایمیل ارسالی معمولی در اینباکس و یا حتی در spam آنهاست. با رعایت این مورد شما می توانید شروع خوبی برای برقراری ارتباط بامشتریان خود را داشته باشد.

درصورت امکان در پیامک از نام کوچک آنها استفاده کنید. “سلام مرتضی…” پنل ما این امکان را به شما می دهد که پیامک انبوه به همراه اسم کوچک مشتریان ارسال کنید.

*پیامک های مرتبط ارسال کنید.

پیامک هایی شخصی با محتوای مرتبط ارسال کنید. برای مثال مشتری ای به نام مرتضی به تازگی یک دست کت و شلوار ازشما خریداری کرده است. چرا به او پیامکی ارسال و او را از مجموعه جدید کراوات های فروشگاه مطلع نمی کنید؟

سلام مرتضی! امیدواریم خریدی که از فروشگاه ما کردی رضایتت رو جلب کرده باشه. خواستیم شما رو از مجموعه عالیکراوات های جدید باخبر کنیم.”

*پیامک را به موقع ارسال کنید

مثال قبل را در نظر بگیرید قطعا مرتضی نمی خواهد که پیامک شما را سرظهر ویا نصف شب دریافت کند. زمانی که مرتضی کت و شلوارش را از شما خریداری کرده قطعا زمان آزاد یا زمان خرید ایشان است پس این زمان بهترین زمان برای ارسال پیامک به مرتضی می باشد.

هر مشتری با مشتری دیگر متفاوت است اما شما می توانید زمانهایی را که بیشترین میزان فروش و سفارشات را دارید بیابید و در حوالی همان زمان پیامک های مرتبط را به مشتریانتان ارسال کنید.

در ارسال های خود از روش آزمون و خطا استفاده کنید.

پیامک های خود را با جملات متفاوتی آغاز کنید و ارسال با این جملات متفاوت را امتحان کنید. پیشنهادات فروش متنوعی را امتحان کنید. زمان های متنوع و البته معقولی را برای ارسال های خود امتحان کنید. به طور خلاصه آزمایش شرایط متفاوت به شما کمک می کند تا به درک بسیار روشن و موشکافانه ای از اینکه مشتریانتان چه کسانی و خواهان چه چیزهایی هستند برسید.

در آخر از شمار مشتریانی که از دست داده اید نا امید و نگران نباشید چرا که امری اجتناب ناپذیر است. موضوع بسیار مهم تر زمانی است که شما برای مشتریان حال حاضر کسب و کار خود سرمایه گذاری می کنید، چرا که آنها به کسب و کار شما علاقه نشان داده اند و خواهان دریافت پیامک های شما و برقرای ارتباط با شما هستند. این افراد همان مشتریان با ارزش شما هستند که باید برای راضی نگه داشتن شان تلاش کنید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: شیوه جذب مشتریان پیامکی و ثبات وفاداری آنها شیوه جذب مشتریان پیامکی جذب مشتریان پیامکی شیوه جذب مشتریان مشتریان پیامکی و ثبات وفاداری آنها مشتریان پیامکی پنل پیامک رایگان بهترین سامانه پیام کوتاه سامانه پیامکی خدمات پیام کوتاه سامانه پیامک رایگان ارسال انبوه پیامک سامانه پیامکی تبلیغات انتخاباتی خط اختصاصی رایگان پنل تبلیغات انتخاباتی مجلس سامانه پیامکی تبلیغات بانک مشاغل پنل پیامک انتخاباتی کمپین های پیامکی نظرسنجی پیامکی