جذابیت پیامک های تبلیغاتی


دنیای امروز با سرعت هرچه بیشتر در حال حرکت به سمت مدرن شدن و فناوری اطلاعات و ارتباطات میباشد؛ و روزانه تغییرات بیشتری در جامعه ارتباطی رخ می­دهد.

این تغییرات، دنیای بازاریابی و تجارت را نیز تحت شعاع قرار میدهد. کسی در بازار کسب و کار موفق است که با چگونگی رقابت در تجارت و بازار یابی امروز اشنا باشد و راه های موفقیت در ان را جستجو کند. روش های بسیار زیادی برای تبلیغات وجود دارد، استفاده از پیام کوتاه یکی از روش های پر بازده و موفق در تبلیغات محسوب میشود. امروزه به دلیل نتیجه بسیار خوب این روش در تبلیغات، بازاریابی پیامکی به یکی از پر کاربرد ترین و پر متقاضی ترین روش های تبلیغاتی نوین تبدیل شده است. از جمله مزیت های این نوع تبلیغات سرعت بسیار بالا و صرفه جویی در وقت و هزینه میباشد.

با معرفی کمپین های تبلیغات پیامکی به موفقیت بالاتری می رسیم: 

  • ارسال کوپن تخفیف از طریق پیامکی

به شما پیشنهاد می کنیم که پیامک هایی حاوی کوپن های تخفیف برای مشتریان خود ارسال کنید برای مثال می توانید پیامکی با محتوای زیر ارسال کنید:

همین هفته!! دریافت 15% تخفیف، با بهمراه داشتن این پیامک

  • پیامک تخفیفتان را به مسئولان فروشگاه ما نشان دهید.

اگر شما در حوزه تجارت الکترونیک فعالیت ندارید و هیچگونه فعالیتی به صورت آنلاین ندارید، تحفیف های حضوری بهترین نوع تبلیغات برای شما می باشند. این نوع بازاریابی برای رستوران ها بسیار مناسب اند، زیرا می توانند تعداد بیشتری مشتری را به سمت رستوران جذب نمایند. به یاد داشته باشید، در پیامک ارسالی خود حتما از عبارت “پیامک تخفیفتان را به مسئولان فروشگاه ما نشان دهید.” استفاده کنید. متاسفانه بسیاری از کاربران ما باز هم فراموش می کنند که آدرس تماس خود را در انتهای پیامک قرار دهند.

مشتریان عاشق برگزاری مسابقه هستند، پس چرا از این علاقه برای گسترش فهرست اعضای خبرنامه پیامکی خود استفاده نکنیم؟ برگزاری مسابقه بهترین روش برای تقدیر کردن از اعضای خبرنامه پیامکی می باشد، همچنین می تواند مشتریان جدیدی را نیز به سمت شما بکشاند. برگزاری مسابقه یکی از بهترین روش های تبلیغات و درآمدزایی می باشد. همچنین راحت ترین روش برای به دست آوردن مشتریان جدید در مدت بسیار کوتاه. شما می توانید با استفاده از امکانات پنل سیمرغ، مسابقات پیامکی متنوعی را برگزار نمایید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: جذابیت پیامک های تبلیغاتی پیامک های تبلیغاتی جذابیت پیامک روش های تبلیغاتی نوین بازاریابی پیامکی کمپین تبلیغات پیامکی مسابقه پیامکی بهترین سامانه پیام کوتاه بازاریابی پیامکی ارسال پیام صوتی ارسال کد پستی شماره اختصاصی رایگان ارسال پیام های کوتاه خط اختصاصی رایگان پنل تبلیغات انتخاباتی مجلس سامانه پیامکی تبلیغات بانک مشاغل پنل پیامک انتخاباتی کمپین های پیامکی نظرسنجی پیامکی پنل پیامک رایگان بهترین سامانه پیام کوتاه سامانه پیامکی خدمات پیام کوتاه سامانه پیامک رایگان ارسال انبوه پیامک سامانه پیامکی تبلیغات انتخاباتی