راه اندازی رایگان سامانه پیامکی تبلیغات


دنیای تبلیغات انتخاباتی به شدت تغییر کرده است،دیگر به تبلیغات قدیمی مثل تراکت و بنر برای اطلاع رسانی اکتفا نمیکنند. در دنیای امروز شیوه ها و تکنیک های تبلیغات مستقیم از اثرگذاری کمتری برخوردار است برخی کاندیدا با کمترین هزینه و فقط با تشکیل کلوپ های گروهی در میان مردم به طور غیر مستقیم و به سبک تبلیغات نقطه ای به پیروزی میرسند.

این امر که تمام سیاست مدارانی که در انتخابات های اخیر با استفاده از پیامک به موفقیت های بزرگی دست یافته اند برکسی پوشیده نیست اما به علت اینکه اکثر مردم خطوط خود را در بلک لیست مخابراتی قرار داده اند تا پیام تبلیغاتی دریافت نکنند شما تقریبا نیمی از افرادی که پیامک به آنها برسد را از دست داده اید که سیمرغ این مشکل را حل کرده با خدماتی کردن خطوط پیامتان به دست همه کسانی که می خواهید میرسد.

از قابلیت های پنل ویژه تبلیغات انتخاباتی میتوان به رایگان بودن پنل،هزینه کم هر پیام (برای هر پیام 10/5 ) و خط اختصاصی سفارشی رایگان نام برد.کافی است شما پس از تکمیل فرم ثبت نام نام کاربری و کلمه عبوری که به شما پیامک میشود را در قسمت ورود به سامانه وارد کنید پنل با تمام امکانات برای شما فعال است و برای ارسال باید هر مبلغی که نیاز دارید شارژ نمایید

برای فعال سازی خط اختصاصی سفارشی رایگان خود تیکت بزنید یا با ما تماس بگیرید.علاوه بر آن اگر درخواست خدماتی شدن خطوط را دارید به ما اطلاع دهید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: راه اندازی رایگان سامانه پیامکی تبلیغات راه اندازی رایگان سامانه پیامکی سامانه پیامکی تبلیغات پنل پیامک رایگان بهترین سامانه پیام کوتاه سامانه پیامکی خدمات پیام کوتاه سامانه پیامک رایگان بازاریابی پیامکی ارسال پیام صوتی ارسال انبوه پیامک سامانه پیامکی تبلیغات انتخاباتی خط اختصاصی رایگان پنل تبلیغات انتخاباتی مجلس ارسال پیام های کوتاه بانک مشاغل پنل پیامک انتخاباتی کمپین های پیامکی نظرسنجی پیامکی بهترین سامانه پیام کوتاه بازاریابی پیامکی