مدیریت زمان در بازاریابی پیامکی


زمانیکه شما شرکت ارائه دهنده خدمات سامانه پیامکی مورد نظر خود را پیدا کرده و پنل پیامکی خود را خریداری نمودید.

بعد از دریافت فایل راهنما و مطالعات لازم و مدیریت کمپین های پیامکی ، زمان آن میرسد که شروع کنید و زمان خود را مدیریت کنید.

اما به محض تصمیم برای اینکار،احساس می کنید که ممکن است نتوانید در مدیریتی زمانی خود مناسب عمل کنید و شاید نتوانید در زمان لازم کار را به انجام رسانید. نگران نباشید سیمرغ اس ام اس به ارائه چند تاکتیک مدیریت زمان میپردازدتا بتوانید به بهترین شیوه وقتی را که در اختیار دارید کنترل نمایید.

 

1- پرسش از مشتریان درمورد خواسته هایشان

همیشه مشتریان در مرکز تمرکز شما قرار دارند .بنابراین از خودشان بپرسید که چه میخواهند؟ چه چیزهایی برایشان با ارزش است و ازچه پیشنهاداتی استقبال میکنند. مکالمات کلامی در اولویت قرار دارد چون موجب  تحکیم رابطه شما با مشتری میشود.

هنگامیکه شما صاحب فروشگاهی انلاین می باشید، میتوانید با استفاده از نظرسنجی پیامکی یا ایمیل یا شبکه های اجتماعی نظر مخاطبین خود را جویا شوید.

2- زمان بندی کمپین های خود

هیچ گاه نمی توان با کلمات بیان کرد که اهمیت برنامه ریزی زمانی چقدر موثر میباشد. بنابراین بدون داشتن برنامه ریزی دقیق کمپین پیامکی راه اندازی نکنید، زیرا درصد داشتن خطا بالا می رود. حداقل یک هفته قبل کمپین خود را برنامه ریزی کرده باشید. این زمان به شما فرصت می دهد تا در صورت لزوم تغییرات لازم را اعمال نمایید.

3-  اجرای جلسات ماهیانه تجزیه و تحلیل کمپین

برای هر کمپین آنالیز جزئی دقیق تهیه نمایید. در پایان هر ماه آن ها را به همراه نتایج بدست آمده هریک مورد بررسی قرار دهید. پس از آنکه کمپین های مشابه را در کنار هم بگذارید احتمال قوی یک الگوی ثابت برایشان مشاهده خواهید کرد. بنابراین می توانید تعیین کنید که چه پیشنهادهایی چه نتایجی در بر خواهند داشت.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: مدیریت زمان در بازاریابی پیامکی مدیریت زمان در بازاریابی بازاریابی پیامکی کمپین های پیامکی نظرسنجی پیامکی بهترین سامانه پیام کوتاه ارسال پیام های کوتاه بانک مشاغل پنل پیامک انتخاباتی سامانه پیامکی پنل پیامک رایگان بهترین سامانه پیام کوتاه سامانه پیامکی خدمات پیام کوتاه سامانه پیامک رایگان بازاریابی پیامکی ارسال پیام صوتی ارسال انبوه پیامک