مزیت پاسخ دهی اتوماتیک پیامک


پاسخگوی اتوماتیک پیامک از جمله مزیت های موجود در سامانه پیامکی می باشد که به شما این امکان را می دهد که با آغوشی باز از مشتریان خود استقبال کنید. کاربرد پاسخگوی اتوماتیک بدین صورت می باشد که یک جواب آماده شده به صورت اتوماتیک برای مخاطبین شما ارسال خواهد شد. این امر علاوه بر نوعی احترام به مشتریان شما؛ سبب اطمینان مضاعف خواهد شد که زمان دریافت پیامک از مخاطبینتان؛ پاسخی مناسب برای آن ها ارسال شده است و از طرفی برای شما نیز این اطمینان بوجود می آید که پیام شما توسط مخاطبتان خوانده شده و پاسخ برای شما ارسال شده است. از طرف دیگر ثبت نام کردن مشتریان شما در سامانه پیامکی جهت دریافت پیام های شما این اطمینان را برای شما بوجود می آورد که از اطلاعاتی که برای آن ها ارسال میکنید رضایت دارند. می توانید زمانیکه پاسخگوی خودکار را برای مشتریان خود تنظیم میکنید نام اورا نیز در متن پاسخگویی قرار دهید. این روش باعث ایجاد نوعی صمیمیت بین شما و مشترکین شما خواهد شد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: مزیت پاسخ دهی اتوماتیک پیامک پاسخگوی خودکار پاسخ دهی اتوماتیک پیامک امنیت در ارسال پیامک بهترین سامانه پیام کوتاه سامانه پیامکی خدمات پیام کوتاه سامانه پیامک رایگان بازاریابی پیامکی ارسال پیام صوتی ارسال انبوه پیامک بهترین سامانه پیام کوتاه ارسال پیام های کوتاه بانک مشاغل پنل پیامک انتخاباتی سامانه پیامکی پنل پیامک رایگان