قابلیت های پیام کوتاه


پیام کوتاه از جمله روش های ارتباطی است که دارای قابلیت های بسیار بالایی در مقایسه با سایر روش های ارتباطی است. از جمله قابلیت های بسیار بالای پیام کوتاه اطلاع رسانی گروهی می باشد.

سامانه های پیام کوتاه بدلیل داشتن قابلیت ارسال همگانی می توانند در یک زمان واحد؛ اطلاعات مشخصی را برای گروه وسیعی از مردم ارسال کنند. این در حالی است که هزینه ارسال پیام کوتاه نسبت به سایر روش های تبلیغاتی بسیار پایین می باشد. با وجود این دو مزیت می توان گفت پیام کوتاه علاوه بر دارا بودن هزینه پایین از قابلیت صرفه جویی در زمان نیز برخوردار باشد. در برخی از کشورهای جهان از فناوری های بروز برای آسان شدن روال کارها استفاده می کنند به طور مثال در اطلاع رسانی کردن در رابطه با ترافیک های بزرگراهی از جمله اموری است که در ادارت پلیس استفاده شده است. از دیگر کاربردها و قابلیت های پیام کوتاه می توان به امر ارسال در بازده زمانی مشخص اشاره کرد. شما می توانید پیام مورد نظر خود را برای زمان مشخصی تنظیم کنید و برای گروه های مورد نظر خود ارسال کنید. حتی می توانید از قابلیت نظرسنجی پیامکی استفاده کنید و نظر مخاطبان خود را نسبت به عملکرد خود بسنجید. موارد ذکر شده تنها بخشی از قابلیت های پیام کوتاه می باشد و این سامانه دارای مزیت های فراوان دیگری نیزمی باشد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: قابلیت های پیام کوتاه پیام کوتاه سامانه پیامکی پنل پیامک رایگان ارسال انبوه پیامک بهترین سامانه پیام کوتاه ارسال پیام های کوتاه بانک مشاغل پنل پیامک انتخاباتی ارسال پیام صوتی تبلیغات پیامکی بازاریابی پیامکی ارسال پیام صوتی بانک مشاغل کشور پنل پیامکی خبرنامه پیامکی ارسال انبوه ارسال پیامک انبوه امنیت در ارسال پیامک بهترین سامانه پیام کوتاه سامانه پیامکی خدمات پیام کوتاه سامانه پیامک رایگان