امنیت در ارسال پیامک انبوه


ارسال پیامک به صورت انبوه یکی از شیوه های مفید و کارآمد برای برقراری ارتباط با مشتریان شما می باشد. اما دارای قوانین خاص خود می باشد و حریم خصوصی مخاطب باید در آن رعایت شود.

به خاطر داشته باشید که کاربران به دلیل اینکه شماره موبایل کل مشتریان خود را می خواهند در سامانه پیام کوتاه وارد نمایند ، امنیت این اطلاعات برایشان بسیار حائز اهمیت می باشد .همه میدانیم که موبایل افراد به عنوان یک وسیله شخصی است و شخص مخاطب هیچ تمایلی ندارد تا از طریق موبایل دچار مزاحمت شود. لذا به خاطر داشته باشید ارسال تبلیغات پیامک به صورت انبوه نباید به صورتی باشد که برای افراد ایجاد مزاحمت کند. به خاطر داشته باشید که زمانیکه از سامانه پیامکی خود پیامک را ارسال می کنید حتما پس از استفاده از پنل خود خارج شوید تا افراد دیر نتوانند از بانک های اطلاعاتی شما استفاده کنند و یا حتی با استفاده از پنل پیامکی شما برای افراد دیگر ایجاد مزاحمت کنند. به خاطر داشته باشید که جهت رعایت موارد قانونی در سیستم پیامکی خود شما باید به صورت واضح و روشن شرکت و یا کمپانی خود را در محتوای پیامک معرفی کنید. رعایت موارد قانونی در ارسال پیامک نه تنها سبب آسودگی خاطر شما در ضمن کار خواهد شد بلکه اعتماد مشتریان شما به برند شما افزایش خواهد یافت.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: امنیت در ارسال پیامک انبوه ارسال پیامک انبوه امنیت در ارسال پیامک بهترین سامانه پیام کوتاه سامانه پیامکی خدمات پیام کوتاه سامانه پیامک رایگان ارسال پیام صوتی تبلیغات پیامکی ازاریابی پیامکی ارسال پیام صوتی بانک مشاغل کشور پنل پیامکی خبرنامه پیامکی ارسال انبوه سامانه پیامکی پنل پیامک رایگان ارسال انبوه پیامک بهترین سامانه پیام کوتاه ارسال پیام های کوتاه بانک مشاغل پنل پیامک انتخاباتی