راهکار پیامکی در مزون ها


پیامک دارای کاربردهای بسیاری در صنوف مختلف می باشد. یکی از راهکارهای سامانه پیامکی در مزون های لباس می باشد. یکی از امکانات پیامک در مزون ها تبلیغات می باشد. انجام تبلیغات بر اساس کد پستی؛ تفکیک شهر؛ جنسیت و ... از جمه قابلیت هایی است که مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید بر اساس هر یک از قابلیت هایی که مد نظر دارید از طریق سامانه پیامکی تبلیغات مورد نظر خود را انجام دهید. به طور مثال می توانید زمان تخفیف های خود را اعلام کنید و یا اطلاعات اجناس خود را برای مشتریانتان ارسال کنید. حتی می توانید به وسیله پیامک؛ مشتری مداری کنید. بدینصورت که با ارسال پیامک تولد به تلفن همراه مشتریان خود حس خوبی را در آنان ایجاد کنید. حتی می توانید برای مشتریانی که از شما اجناس را به صور قسطی خریداری می کنند با ارسال پیامک تاریخ اقساط آن ها را یادآوری کنید. حتی می توانید با استفاده از سامانه پیامکی از نظرات و پیشنهادات مشتریان خود مطلع شوید. انجام این امور شما را در امر موفقیت شغلی یاری خواهد کرد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: راهکار پیامکی در مزون ها راهکار پیامکی سامانه پیامکی ارسال کدپستی پنل پیامک انتخاباتی ارسال پیام انبوه ارسال انبوه سامانه پیامکی پنل پیامک رایگان ارسال انبوه پیامک بهترین سامانه پیام کوتاه ارسال پیام های کوتاه بانک مشاغل ارسال پیام صوتی تبلیغات پیامکی بازاریابی پیامکی ارسال پیام صوتی بانک مشاغل کشور پنل پیامکی خبرنامه پیامکی بهترین سامانه پیام کوتاه سامانه پیامکی خدمات پیام کوتاه سامانه پیامک رایگان