کمپین تبلیغات پیامکی


در صورتیکه قصد ایجاد کمپین تبلیغاتی برای مخاطبین خاص خود را دارید این موضوع را مد نظر داشته باشید که رعایت کردن بسیاری از نکات پیامکی باعث می شود که میزان موفقیت شما در کمپین پیامکی شما بیشتر باشد.  یکی از نکاتی که میزان موفقیت شما را افزایش می دهد محدودیت 160 کاراکتری پیامک می باشد. این محدودیت سبب می شود که شما مفهوم و منظور خود را به صراحت ذکر کنید و از پرداختن به حاشیه در پیامک های ارسالی خودداری کنید. پرهیز از استفاده زبان اختصار در پیام های شما یکی دیگر از عواملی است که می تواند موفقیت شما را افزایش دهد. در رابطه با کسب و کار و یا برند خود اطلاعات و اخبار مفیدی را در اختیار لیست پیامکی خود قرار دهید در این صورت هنگامیکه پیامکی از سوی شما ارسال می شود مخاطبین تمایل بیشتری به مطالعه پیام  های شما نشان خواهند داد. اصول و قواعد رعایت پیامک دارای گسترده وسیعی می باشد و رعایت آن ها موفقیت شما را چندین برابر افزایش می دهد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: کمپین تبلیغات پیامکی تبلیغات پیامکی پیام های تبلیغاتی بهترین سامانه پیام کوتاه ارسال پیام های کوتاه بانک مشاغل ارسال پیام صوتی تبلیغات پیامکی ارسال کدپستی پنل پیامک انتخاباتی ارسال پیام انبوه ارسال انبوه سامانه پیامکی پنل پیامک رایگان ارسال انبوه پیامک ارسال پیام صوتی بانک مشاغل کشور پنل پیامکی خبرنامه پیامکی بهترین سامانه پیام کوتاه سامانه پیامکی خدمات پیام کوتاه سامانه پیامک رایگان