ارسال ناموفق اس ام اس


ممکن است  برای شما هم اتفاق بیافتد که وقتی میخواهید پیام خود را با استفاده از سامانه پیامکی ارسال کنید؛ پیام شما به دست مشتریان شما نمیرسد. این امر ممکن است به چند دلیل باشد. اولین مورد زمانی است که پذیرندگان شما شماره خود را با وارد کد در لیست بلک لیست مخابرات قرار داده اند. بدین معنی که پیام های تبلیغاتی به دست آن ها نمی رسد. در این حالت شما می توانید با ایجاد هماهنگی با شرکتی که پنل خود را از او تهیه کرده اید مشکل را برطرف کنید. دومین حالت زمانی است که شما زمان و ساعت ارسال خود را طوری تنظیم کرده اید که زمانیکه تیک ارسال را میزنید ساعت و تاریخ گذشته باشد در این زمان شما باید ساعت و تاریخ را به زمانی حداقل علاوه بر تاریخ همان روز به ساعت حداقل 1 دقیقه پس از زدن گزینه ارسال تنظیم کنید. در حالت دیگرممکن است موقتا اپراتوری که خط شما از آن گرفته می شود قطع شده باشد که این امر موقتی بوده و قابل حل شدن است. در حالت دیگر ممکن است اعتبار پنل شما به اتمام رسیده باشد که کافیست پنل خود را شارژ کنید و از خدمات پیامکی خود استفاده کنید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: ارسال ناموفق اس ام اس ارسال ناموفق پیامک ارسال پیامک سامانه پیامکی پنل پیامک رایگان ارسال انبوه پیامک ارسال پیام صوتی خرید پنل پیامکی ارسال پیامک تبلیغاتی تبلیغات انتخاباتی مجلس ارسال پیامک انتخاباتی پنل پیامک انتخاباتی تبلیغات نوین انتخاباتی بانک مشاغل کشور پنل پیامکی خبرنامه پیامکی سامانه پیامک گلستان بهترین سامانه پیام کوتاه سامانه پیامک رایگان ارسال پیام های کوتاه بانک مشاغل