قانون اصلی بازاریابی پیامکی


در این مطلب می خواهیم به این امر بپردازیم که قانون اصلی بازاریابی پیامکی چیست؟ وقتی شما از پنل پیامکی استفاده می کنید باید به قوانین استفاده از آن نیز آگاهی داشته باشید. در اینجا به اصلی ترین قانون بازاریابی پیامکی اشاره می کنیم. زمانیکه شما به عنوان یک فرد از سامانه پیامک پنل اس ام اس استفاده می کنید؛ این قانون بازاریابی به شما اجازه نمی دهد که بدون رضایت کاربرانی که شماره تلفن همراه آن ها را دارید؛ تلفن شخصی آن ها را به فهرست پیامکی خود اضافه کنید. متاسفانه این از جمله مواردی است که کمتر مورد توجه قرار می گیرد. مطمئنا" قرار دادن شماره افراد بدون اجاره در فهرست خبرنامه پیامکی شما از جمله مواردی که غیر اخلاقی محسوب می شود. به طور مثال شما می توانید قبل از اینکه افراد را در لیست خبرنامه پیامکی خود قرار دهید از رضایت آن ها در رابطه با قرار گیری در خبرنامه پیامکی خود مطلع شوید. این امر سبب کسب رضایت بیشتر افراد زمان عضویت در خبرنامه پیامکی شما خواهد شد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: قانون اصلی بازاریابی پیامکی بازاریابی پیامکی پنل پیامکی خبرنامه پیامکی سامانه پیامک گلستان بهترین سامانه پیام کوتاه سامانه پیامک رایگان ارسال پیام های کوتاه بانک مشاغل ارسال پیامک سامانه پیامکی پنل پیامک رایگان ارسال انبوه پیامک ارسال پیام صوتی خرید پنل پیامکی ارسال پیامک تبلیغاتی تبلیغات انتخاباتی مجلس ارسال پیامک انتخاباتی پنل پیامک انتخاباتی تبلیغات نوین انتخاباتی بانک مشاغل کشور