راهکار پیامکی در کارواش ها


با گذر زمان استفاده از سامانه های پیامکی گسترش بیشتری پیدا کرده است. یکی از کاربردهای سامانه پیامکی استفاده در کارواش ها می باشد. به طور ارائه پیشنهادی که برای افراد جذاب باشد؛ همانند ارائه تخفیف های مدت دار که هزینه ارائه خدمات کامل کارواش را پایین می آورند و هدف آن ها جذب مشتریان بیشتر برای کارواش است و یا استفاده از کوپن ها ی تخفیف که مشتریان را مجبور می کنند که حتما به کارواش سر بزنند. کوپن هایی که شامل مثلا 15% تخفیف جهت واکس و پولیش دارند. حتی می توان پیامک های یادآوری و اطلاعیه های ویژه را با استفاده از سامانه های پیامکی یادآوری کرد. به طور مثال اطلاع رسانی در رابطه با ارائه خدماتی جدید در کارواش و یا حتی اعلام وضعیت آب و هوایی که افراد متوجه شوند در چه روزهایی بهتر است به کارواش شما مراجعه کنند. همه این عوامل در جذب مشتری و بالا بردن کیفیت کاری یک کارواش می تواند موثر باشد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: راهکار پیامکی در کارواش ها سامانه پیامکی ارسال پیامک به لیست سیاه پیامک تبلیغاتی تعرفه ارزان پیامک سامانه پیامک رایگان ارسال پیامک سامانه پیامکی پنل پیامک رایگان ارسال انبوه پیامک پنل پیامک انتخاباتی تبلیغات نوین انتخاباتی بانک مشاغل کشور بلک لیست مخابراتی سامانه پیامک گلستان نمایندگی پنل پیامک بانک مشاغل ارسال پیامک انتخاباتی