گسترش اعضای خبرنامه پیامکی


واقعیتی که وجود دارد این است که اکثریت افراد زمانیکه پیشنهاد ترغیب کننده ای را دریافت می کنند توجه بیشتری از خود نشان می دهند. چنانچه شما قصد گسترش اعضای خبرنامه پیامکی خود را دارید راه کارهای بسیاری وجود دارد ولی همه آن ها به یک موضوع ختم می شود آن هم ارائه یک پیشنهاد ترغیب کننده که به راحتی افراد ر ا به سمت خود جذب کند و آن ها  نیز به سایر افراد پیشنهاد ملحق شدن به خبرنامه پیامکی شما را بدهند. در واقع افرادی که در بازاریابی پیامکی موفق هستند افرادی هستند که با استفاده از ارائه پیشنهاد ترغیب کننده پیش می روند. یکی دیگر از راهکارهایی که می توانید از آن استفاده کنید می تواند این موضوع باشد ؛ زمانیکه مشتریانتان در خبرنامه پیامکی تان عضو شدند، در ازای هر خرید به آنها هدیه ای رایگان ارائه کنید.یکی دیگر از راهکارهایی که می تواند مشتریان شما را به سمت خود جذب کندبرگزاری یک مسابقۀ پیامکی است. در اولین قدم، جایزۀ نفیسی را برای مسابقه خود انتخاب کنید. باید مسابقه خود را به گونه ای برگزار کنید که مشتریانتان برای شرکت در آن از هم دیگر سبقت بگیرند. این ها روش هایی هستند که می توانید نظر افراد را به سمت خود  جلب کنبد وتعداد اعضای خبرنامه خود را گسترش دهید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: گسترش اعضای خبرنامه پیامکی خبرنامه پیامکی بهترین سامانه پیام کوتاه سامانه پیامک رایگان ارسال پیام های کوتاه پیام کوتاه بانک مشاغل پیام های تبلیغاتی ارسال پیامک سامانه پیامکی پنل پیامک رایگان ارسال انبوه پیامک ارسال پیام صوتی خرید پنل پیامکی ارسال پیامک تبلیغاتی تبلیغات انتخاباتی مجلس ارسال پیامک انتخاباتی پنل پیامک انتخاباتی تبلیغات نوین انتخاباتی بانک مشاغل کشور سامانه پیامک گلستان نمایندگی پنل پیامک ارسال پیامک به لیست سیاه پیامک تبلیغاتی تعرفه ارزان پیامک