راهکار پیامکی در شرکت های اینترنتی


سامانه پیام کوتاه دارای کاربردهای متنوعی در سازمان ها و ادارات و ... می باشد. این امر نشانگر پرکاربرد بودن سامانه های پیامکی می باشد. یکی از فضاهای شغلی که می توان در آن از سامانه های پیامکی استفاده کرد مربوط به شرکت هایی است که ارائه دهنده اینترنت هستند.

از جمله مواردی که می توان در شرکت های ارائه دهنده اینترنت استفاده کرد یادآوری کردن صورت حساب صادر شده جدید به کاربران و یا اطلاع رسانی کردن به کاربران در رابطه با مشکلی که ممکن است در ساعاتی بعد اتفاق بیافتد مانند قطع شدن موقتی سرور و یا بروزرسانی هایی که اتفاق می افتد و ... می باشد. چراکه اطلاع رسانی به کاربران قبل از به وقوع پیوستن مشکل می تواند بسیار مفید باشد در چنین شرایطی کاربران شما می توانند در مدت زمانی که در اختیار دارند کارهایی که باید را انجام دهند و در این صورت میزان تماس ها با پشتیبانی کاهش پیدا می کند و در وقت مسئولان پشتیبانی نیز صرفه جویی می شود. در واقع زمانیکه شما از سامانه پیامکی استفاده می کنید کاربران شما می توانند مشکلات خود را به شماره سامانه پیامک کنند و دسترسی و ارتباط با مشتری راحت تر صورت بگیرد. حتی شما می توانید با استفاده از سامانه پیامکی کاربران را از جدیدترین خبرها باخبر کنید. انجام چنین خدماتی سبب ایجاد رابطه صمیمی تر بین شما و کاربران شما خواهد شد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: راهکار پیامکی در شرکت های اینترنتی سامانه پیامکی ارسال پیامک به لیست سیاه پیامک تبلیغاتی تعرفه ارزان پیامک سامانه پیامک رایگان ارسال پیامک سامانه پیامکی پنل پیامک رایگان ارسال انبوه پیامک پنل پیامک انتخاباتی تبلیغات نوین انتخاباتی بانک مشاغل کشور بلک لیست مخابراتی سامانه پیامک گلستان نمایندگی پنل پیامک بانک مشاغل ارسال پیامک انتخاباتی