نبایدهای کمپین های تبلیغات پیامکی


تبلیغات موثرترین عامل در پیشرفت کمپین تبلیغاتی شما می باشد و می تواند عامل موفقیت شما را چندین برابر افزایش دهد و چنانچه اشتباهی در این میان رخ دهد می تواند باعث شکست و تاثیرات منفی در کار شما نیز بشود. این تاثیرات منفی به تدریج به شهرت و اعتبار برند تجاری شما ضربه میزند و سبب کاسته شدن از اعتبار شما می شود.

یکی از مواردی که زمان تبلیغات پیامکی مهم است و شاید کمی بی اهمیت به نظر بیاید بحث اشتباه در املای یک کلمه است و این نوع اشتباه شما را در چشم مخاطبتان غیر حرفه ای و عجول نشان خواهد داد. برای جلوگیری از این نوع اشتباه سعی کنید پیام های تبلیغاتی خود را از پیش آماده کنید. این کار به شما این امکان را می دهد تا پیش از ارسال یک پیامک آن را دوباره مطالعه کنید.

نکته بعدی پرهیز از استفاده از کلمات اختصاری است.بهتر است در پیامک خود از کلمات اختصاری کمتر استفاده کنید. در برخی از موارد استفاده از این کلمات قابل قبول است ولی چنانچه پیامک شما شامل تعداد زیادی از کلمات اختصاری باشد؛ نشانگر غیرحرفه ای بودن شماست.

همیشه راه ارتباطی را برای مشتریان خود باز بگذارید؛ شماره اختصاصی ارسال پیامک ؛ایمیل و حتی شماره تلفن مشخص که با شما در ارتباط باشند. سعی کنید اگر در ارسال پیامک خود تخفیف می گذارید تنها یک مورد را ذکر کنید و از پیشنهاد 2 مدل تخفیف در پیام خودداری کنید چراکه سبب گمراهی مشتریان شما و یا ببرداشت اشتباه آن ها خواهد شد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: نبایدهای کمپین های تبلیغات پیامکی کمپین تبلیغاتی تبلیغات پیامکی پیام های تبلیغاتی ارسال پیامک سامانه پیامکی پنل پیامک رایگان ارسال انبوه پیامک ارسال پیام صوتی خرید پنل پیامکی ارسال پیامک تبلیغاتی تبلیغات انتخاباتی مجلس ارسال پیامک انتخاباتی پنل پیامک انتخاباتی تبلیغات نوین انتخاباتی بانک مشاغل کشور بلک لیست مخابراتی سامانه پیامک گلستان نمایندگی پنل پیامک ارسال پیامک به لیست سیاه سیمرغ اس ام اس