راهکارپیامکی جذب مشتری در رستوران


در دنیای امروز با توجه به ذائقه افراد تعداد رستوران ها بسیار زیاد شده است لذا تبلیغات مناسب می تواند در جذب مشتری بسیار تاثیر گذار باشد. استفاده از تبلیغات پیامکی یکی از بهترین راهکارها است. شما بعنوان مدیر رستوران می توانید چند راهکار را بکار گیرید. به طور مثال می توانید زمانیکه برای مشتری فیش صادر می کنید شماره تلفن همراه او را درخواست کرده و در سیستم ثبت نمایید. می توانید چند دقیقه پس از خروج مشتری خود از رستوران برای او پیامی ارسال کنید و از او تشکر کنید. بدین صورت از او تشکر کرده اید و به نوعی برای مشتری خود ارزش قائل شده اید. نوع کیفیت غذا میتواند در جذب مشتری بسیار مفید باشد لذا می توانیدچند دقیقه پس از سفارش مشتری در پیامی در غالب نظرسنجی نظر مشتری را نسبت به غذای رستوران خود جویا شوید. بهتر است چنانچه در قیمت غذاهای رستوران خود تغییرات ایجاد می کنید به مشتریان خود اطلاع رسانی کنید و راحت ترین کار استفاده از پیامک جهت اطلاع رسانی برای آن هاست. حتی می توانید با ارسال پیام تسلیت و تهنیت برای مشتریان خود در مناسبت های مختلف به مشتری نشان دهید در احساسات آن ها شریک هستید. صدها روش برای استفاده از سامانه پیامکی جهت پیشرفت شما در کسب و کار خود وجود دارد که می توانید آن ها را بکار گیرید و موفقیت بسیاری را جذب کنید.

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: راهکارپیامکی جذب مشتری در رستوران جذب مشتری در رستوران راهکارپیامکی جذب مشتری تبلیغات پیامکی نظرسنجی پیامکی سامانه پیامکی پنل پیامک رایگان ارسال انبوه پیامک ارسال پیام صوتی خرید پنل پیامکی ارسال پیامک تبلیغاتی تبلیغات انتخاباتی مجلس ارسال پیامک انتخاباتی پنل پیامک انتخاباتی تبلیغات نوین انتخاباتی بانک مشاغل کشور بلک لیست مخابراتی سامانه پیامک گلستان نمایندگی پنل پیامک ارسال پیامک به لیست سیاه