نقش بازاریابی پیامکی در بحران اقتصادی


بحران مالی جهانی اغلب کشورها، نظام ها،نهادها وبنگاه ها را در سراسر دنیا تحت تأثیر قرار داده است. نظام بازار وعناصر کلیدی آن یعنی « نیازها، نیازمندان،عوامل رفع نیاز و دادو ستدها» دگرگون شده است و بازاریابی در این شرایط برای بسیاری از مدیران وبنگاه ها، نوری در تاریکی است که می تواند روزنه امیدی برای برون رفت از بحران باشد.

در شرایط رکود اقتصادی و کسادی بازار امری کاملا طبیعی است که صاحبان کسب و کار بدنبال بهترین راهکار تبلیغاتی با بازگشت هزینه خوب باشند. در این شرایط پنل اس ام اس با توجه به قابلیت ارتباط مستقیم می تواند بعنوان بهترین وسیله مورد استفاده قرار بگیرند. در واقع زمانیکه شما تبلیغات خود را آغاز میکنید می توانید در همان لحظه پاسخگویی مناسبی را دریافت کنید. در واقع زمانیکه کالای باارزشی را در زمان مناسب به مخاطبان ارسال می کنید اعتماد ان ها را به خود جلب می کنید. در واقع می توان گفت هیچ ابزار سریع تری نسبت به بازاریابی پیامکی نمی باشد بعلاوه این ابزار براحتی قابل آمارگیری و تحلیل است و شما می توانید نوع پاسخگویی ها را در طول روز ورد تحلیل قرار دهید و پیامک هایی را تاثیر بیشتری بر مشتریان گذاشته اند را بررسی کرده و به دیگر مشتریان ارسال کنید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

عناوین مرتبطبرچسب ها: نقش بازاریابی پیامکی در بحران اقتصادی بازاریابی پیامکی راهکار تبلیغاتی پنل اس ام اس پیام کوتاه پیام های تبلیغاتی پیام صوتی تبلیغات پیامکی بانک مشاغل سامانه پیامکی پنل پیامک رایگان ارسال پیام انبوه ارسال پیام صوتی خرید پنل پیامکی ارسال پیامک تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک تبلیغات انتخاباتی مجلس ارسال پیامک انتخاباتی پنل پیامک انتخاباتی تبلیغات نوین انتخاباتی بانک مشاغل کشور بلک لیست مخابراتی سامانه پیامک گلستان نمایندگی پنل پیامک ارسال پیامک به لیست سیاه سیمرغ اس ام اس