نقش کارمندان در توسعه خبرنامه پیامکی


زمانیکه یک شرکت شروع به فعالیت می کند, بهترین نوع جذب مشتری و افزایش درآمد از طریق کارمندان آن می باشد. در واقع زمانیکه کارمندان شرکت شما از اهداف و موضوع اصلی فعالیت آگاهی کامل داشته باشند به راحتی می توانند آن را به مشتریان توضیح داده و پس از توجیه آن ها دامنه مشتریان را گسترده تر کنند. در صورتیکه فعالیت شما در زمینه سامانه های پیامکی است نیز بهترین روش توجیه شدن کارمندان است در صورتیکه میل چندانی برای صرف انرژی بیشتر و ترغیب مشتری نداشته باشند می توانید همانطور که مشتریان را با پیشنهادات ویژه ترغیب می کنید کارمندان خود را نیز با پیشنهادات ویژه ترغیب کنید. مطمئنا" کارمندان شما بدلیل اینکه سود بسیار کمتری نسبت به شما را دریافت می کنند میل و رغبت کمتری برای صرف انرژی بیشتر و جذب مشتری دارند پس بهتر است آن ها را ترغیب کنید تا کمپین تبلیغاتی شما را گسترش دهند.

البته راه حل دیگر ایجاد صمیمت با کارمندان خود است. می توانید پس از ساعات کاری با آن ها جلسات دوستانه برقرار کنید. یا با آن ها به رستوران یا کافه بروید و با آن ها در مورد کسب و کار صحبت کنید. در این شرایط به دلیل دور بودن از شرایط کاری هنگامی که افراد استرس و اضطراب نداشته باشند بهتر می توانند فکر کنند.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: نقش کارمندان در توسعه خبرنامه پیامکی توسعه خبرنامه پیامکی خبرنامه پیامکی روش جذب مشتری پیام کوتاه پیام های تبلیغاتی پیام صوتی بانک مشاغل سامانه پیام کوتاه تبلیغات پیامکی پنل پیامک رایگان ارسال انبوه پیامک ارسال پیام صوتی خرید پنل پیامکی ارسال پیامک تبلیغاتی تبلیغات انتخاباتی مجلس ارسال پیامک انتخاباتی پنل پیامک انتخاباتی تبلیغات نوین انتخاباتی بانک مشاغل کشور ارسال پیام انبوه بلک لیست مخابراتی سامانه پیامک گلستان نمایندگی پنل پیامک ارسال پیامک به لیست سیاه سیمرغ اس ام اس