راهکار پیامکی برای دفاتر بیمه


زمانیکه بحث در رابطه با بیمه می شود یکی از مواردی که برای افراد بسیار به چشم میخورد این است که برای امور بیمه خود کدامیک از دفاتر را انتخاب کنند. در حال حاضر تعداد نمایندگی های بیمه و تنوع آن ها بیش از دهه های قبل شده است و این امر انتخاب را بسیار مشکل ساخته است. در نتیجه رقابت بین این نمایندگی ها بسیار بالا رفته است و از مهمترین دلایل جذب مشتری شناخته تر بودن بیمه و یا تبلیغات قوی تر در این زمینه  است تا افراد به سمت نمایندگی جذب شوند.

شرکت های سامانه پیامکی نظیر سیمرغ اس ام اس در مجموعه خود دارای بانک اطلاعاتی است. از مزایای این بانک اطلاعاتی وجود یک طبقه بندی منظم براساس گروه های مختلف استان,شهر,محله,کدپستی و.... می باشد که می توان از آن ها استفاده مناسب کرد. به طور مثال می توان با هدفگیری دقیق از بانک اطلاعاتی استفاده کرد و با ارسال پیامک به افراد موجود در آن مشتریان را به خود جذب کرد.

همه بیمه ها دارای یک قراردادی هستند که در تاریخ تعیین شده به اتمام می رسند و باید تمدید شوند. یکی از کاربردهایی که سیستم های پیامکی دارند این مورد است که زمانی که قرارداد بیمه افراد به اتمام می رسد پیغام را برای مشتری ارسال کنید حتی می توان در سامانه های پیامکی زمان ارسال را تنظیم کرد تا در زمان مناسب برای افراد ارسال شوند. حتی می توان از سامانه پاسخگوی پیامکی استفاده کرد تا مشتریان بیمه بتوانند اطلاعات لازم از وضعیت بیمه خود را با ارسال تنها یک عدد به سامانه پیامکی دریافت کنند و از وضعیت بیمه خود آگاه شوند.

تبریک مناسبت ها و حتی تولد مشتریان می تواند یک راه مناسب برای نگه داشتن آن ها باشد. به نوعی می تواند نوعی یادآوری باشد که شخص به این تصور برسد که برای او احترام قائل شده اند و به یاد او هستند. این امر در بازار پر رقابت بیمه بسیار حائز اهمیت است و حتی سبب ایجاد حس صمیمیت با افراد می شود. حتی می توان مشتریان را از خدمات جدید و حتی تخفیف هایی که  دفاتر بیمه در اختیار افراد می گذارند آگاه ساخت.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: راهکار پیامکی برای دفاتر بیمه دفاتر بیمه سامانه پیامکی ارسال پیامک پیام های تبلیغاتی پیام صوتی بانک مشاغل تبلیغات پیامکی نمایندگی پنل پیامک بلک لیست مخابراتی تبلیغات نوین انتخاباتی پنل پیامک انتخاباتی تبلیغات انتخاباتی مجلس ارسال پیامک تبلیغاتی ارسال پیام صوتی ارسال انبوه پیامک پنل پیامک رایگان سیمرغ اس ام اس