نتیجه بهینه بازاریابی پیامکی


در عصر حاضر همه افراد از تلفن همراه استفاده می کنند. لذا بدلیل استفاده بیشتر افراد از تلفن همراه خود می توان از آن بعنوان یک وسیله خوب برای برقراری ارتباط با افراد استفاده کرد. استفاده از محتویات با ارزش و مرتبط و به نوعی استفاده درست از پیامک به شما کمک می کند تا مشتریان بیشتری را از طریق تلفن همراه بدست آورید و یا با ارائه پیشنهاداتی که متنوع و جذاب هستند میزان فروش خود را افزایش دهید. حتی می توان با یک مکالمه پیامکی وفاداری مشتری را کسب کنید و یا حتی به مشتریان خود با استفاده از سامانه های پیامکی, هم به صورت پیامک صوتی و هم به صورت نوشتاری پیامک خوشامدگویی بفرستید. در بازاریابی پیامکی متنی که ارسال می شود حتما باید دارای اطلاعات مفید یا پیشنهادات سودبخشی برای مشتری باشند. ارسال پیام در زمان مناسب باید انجام شود و نباید برای فرد احساس مزاحمت ایجاد کند. در واقع شما بعنوان یک بازاریاب می دانید دنبال چه چیزی هستید ولی در زمان تعامل با مشتری یک قدم به عقب برگردید و این را هم در نظر بگیرید که اگر خود یک مشتری بودید چه خواسته هایی داشتید و حتی دوست داشتید چه پیامک هایی را دریافت کنید. حتی می توانید بعداز اینکه پیامک را ارسال کردید نتایج را بررسی کنید و میزان بازدهی پیامکی خود را بسنجید و به مرور زمان بهترین نتیجه را دریافت کنید.

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: نتیجه بهینه بازاریابی پیامکی بازاریابی پیامکی مکالمه پیامکی پیامک صوتی ارسال پیام پیام های تبلیغاتی پنل های کاربری و نمایندگی سامانه پیام کوتاه بانک شماره تبلیغات پیامکی بانک مشاغل سیمرغ اس ام اس