تاثیر پیام کوتاه بر طول عمر انسان


تحقیقات نشان می دهند که استفاده طولانی مدت از پیام کوتاه با استفاده از وسایل الکترونیکی مانند تلفن همراه ویا تبلت و ... می تواند بر طول عمر انسان تاثیر گذاشته و سبب کاهش طول عمر انسان شود. اکثر افراد در هنگام استفاده از وسایل الکترونیکی مانند تلفن همراه و یا تبلت در وضعیتی هستند که به اصطلاح قوز کردن گفته می شود. پزشکان و متخصصان معتقدند قرار گرفتن افراد در این شرایط می تواند منجر به مشکلات تنفسی و طولانی مدت منجر به مشکلات قلبی و عروقی شود و فرد در سنین بالاتر دچار مرگ زودرس شود.

تحقیقات انجام شده در این زمینه نشان می دهد که قرار گرفتن در وضعیت بدنی نامناسب سبب بیماری بنام هایپرکیفوسیس می شود که این بیماری با مشکلات ریوی و مشکلات قلبی همراه است. در واقع قرار گرفتن در وضعیت بدنی بد و قوز کردن سبب می شود دنده ها به خوبی حرکت نکنند و قلب و ریه ها قادر به عملکرد مناسب نباشند و متاسفانه به دلیل اینکه علائم در کوتاه مدت به خوبی دیده نمی شوند اغلب افراد از آسیب هایی که به بدن در طولانی مدت وارد می شود آگاه نیستند.

اغلب کاربران استفاده کننده در سطح جوامع افراد جوان هستند و متاسفانه بدلیل اینکه بیشتر آن ها از وسایل  الکترونیکی مانند تلفن همراه استفاده می کنند و آگاهی چندانی از آسیب های آن بر طول عمر خود خبر ندارند.

پژوهشگران معتقدند که می توان با کاهش استفاده از وسایل الکترونیکی و همچنین بالا آوردن دستگاه تا سطح موازی چشم از مشکلات جسمانی که در بلند مدت رخ می دهد پیشگیری کرد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: تاثیر پیام کوتاه بر طول عمر انسان وسایل الکترونیکی پیام کوتاه تاثیر پیام کوتاه مشکلات تنفسی طول عمر انسان پیام های تبلیغاتی پیام صوتی پنل های کاربری و نمایندگی بانک شماره تبلیغات پیامکی بانک مشاغل سیمرغ اس ام اس