ارسال رده سنی درسامانه پیامکی


 سامانه پیامکی سیمرغ اس ام اس برای کاربران خود امکان ارسال بر اساس رده سنی را فراهم میکند ،بدین گونه که در ابتدا پیام و شماره های مورد نظر خود را تعیین میکنید و ارسال های خود را انجام میدهید. درواقع این سامانه پیامکی مجهز به سیستمی میباشد که می توانید در استان و شهر خود در بین مخاطبین همراه اول،جنسیت مخاطبین و رده سنی مخاطبین را تعیین کنید.

 برای این منظور در بخش ارسال همراه اول گزینه  کدپستی را انتخاب میکنید. کدپستی و پیش شماره را وارد کرده و سپس در کادر محدوده سنی میتوانید رنج سنی مخاطبین خود را انتخاب نمایید.

و یا در بخش ارسال همراه اول گزینه  مناطق شهرداری را انتخاب میکنید. شهر و منطقه مورد نظر را انتخاب کرده ،سپس در کادر محدوده سنی میتوانید رنج سنی مخاطبین خود را انتخاب نمایید.

دقت داشته باشید  ارسال محدوده سنی را بر اساس نوع تبلیغ خود انجام دهید و مخاطبین پیامک خود را به خوبی شناسایی کنید.

همچنین میتوانید جنسیت مخاطبین خود را که زن باشند یا مرد و یا هردو  را انتخاب کنید.

در ادامه میتوانید تعداد پیام های ارسالی خود را  تعیین کنید.مثلا در محدوده سنی و شهر مورد نظر شما 30000 شماره موجود میباشد  که شما میخواهید 15000پیامک  ارسال کنید، بنابراین در کادر تعداد، عدد مورد نظر را تایپ کرده و دکمه افزودن را بزنید تا به سبد گیرندگان اضافه شود. سپس متن پیام خود را تایپ کنیدو تاریخ و ساعت مورد نظر را تنظیم کرده و بر روی  دکمه ارسال کلیک کنید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: ارسال رده سنی درسامانه پیامکی ارسال رده سنی سامانه پیامکی رده سنی درسامانه پیامکی ارسال محدوده سنی پیام های تبلیغاتی پیام صوتی پایین ترین تعرفه پنل های کاربری و نمایندگی بانک شماره تبلیغات پیامکی ارسال کدپستی سیمرغ اس ام اس