مفهوم سرویس ارزش افزوده در پیامک


مفهوم ارزش افزوده در پیام کوتاه به معنای امور کاری می باشد که سبب می شود پیام کوتاه نسبت به حالت اولیه آن دارای سوددهی بیشتری باشند. خدمات ارزش افزوده که به اختصار به آن vas گفته می شود از جدیدترین پارامترهای نوین صنعت مخابرات می باشد که هم سبب درآمدزایی بیشتر و هم سبب درآمدزایی بیشتری برای اپراتورهای تلفن همراه دارد.

استفاده از سرویس پیام کوتاه بدلیل هزینه کمتر نسبت به سایر وسایل دیگر ارتباطی دارای طرفدار بیشتری می باشد لذا شرکت ها و سازمان های اداری می توانند با استفاده از خدمات ارزش افزوده SMS هزینه را تا حد زیادی کاهش دهند. به همین دلیل این سرویس برای مخابراتی ها به دلیل سود بیشتر بسیار جذاب تر از ارسال پیام کوتاه بین کاربران تلفن همراه است.

در واقع سیستم اپراتور همراه اول برای نخستین بار طرح مشارکتی برای کلیه افراد قرارداده است. بدین صورت که افراد می توانند با ارائه یک ایده جدید به اپراتور ، به صورت کاملا رایگان پیامک های خود را ارسال کنند و در ازای آن از سود حاصل از خدمات ارزش افزوده بهره مند شوند.

سرویس vas چه تفاوتی با سایر سرویس های پیامکی دارد؟

این سرویس از نظر ارسال عادی نسبت به سایر سیستم های پیامکی دارد. بدین صورت که بدین صورت که موسسه و یا سازمان هزینه پیامک را پرداخت می کند و به افراد مورد نظر خود که شماره تلفن های همراه آنها را دارد پیامک ارسال می کند که البته از معایب این روش می توان به این اشاره کرد که احتمال عدم رضایت دریافت کننده پیام و یا هزینه بر بودن بودن برای آن سازمان نام برد.

تفاوت دیگر آن شارژ معکوس می باشد در واقع موسسه و یا سازمان خدماتی را ارائه می دهد که دریافت آن برای افراد ارزشمند است. بدین صورت که هر فردی که به اطلاعات نیاز داشته باشد با ارسال آن درخواستی به شماره پیامک مورد نظر محتوای مورد نیاز خود را دریافت می نماید و هزینه پیامک های دریافتی از شارژ اعتباری تلفن همراه خود فرد کسر می شود.

سرویس های مختلف پیامک ارزش افزوده:

سرویس های درخواستی

در سیستم سرویس های درخواستی در ازای هر درخواست مخاطب یک پیامک ارزش افزوده ارسال خواهد شد.

سرویس های ثبت نامی

در این حالت مخاطب پس از ثبت نام در یک سرویس پیامک ها را به صورت بازه های زمانی دریافت خواهد کرد.

برای راه اندازی این سرویس ها کافیست به اپراتورها مراجعه کرده و ایده خود را جهت بررسی به صورت کتبی تکمیل نمایید. در صورت تائید توسط اپراتور، پیامک توسط اپراتور برای مشترکین ارسال می شود و هزینه این پیامک از حساب گیرنده کسر می شود  و برای شخص ارسال کننده هزینه ای نخواهد داشت.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

01732229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: مفهوم سرویس ارزش افزوده در پیامک سرویس ارزش افزوده در پیامک مفهوم سرویس ارزش افزوده سرویس ارزش افزوده خدمات ارزش افزوده سرویس پیام کوتاه هزینه پیامک های دریافتی سرویس vas پیام های تبلیغاتی پیام صوتی پایین ترین تعرفه پنل های کاربری و نمایندگی سامانه پیام کوتاه سیمرغ بانک شماره تبلیغات پیامکی بانک مشاغل سیمرغ اس ام اس