ارسال چند به چند سیمرغ اس ام اس


حتما تاکنون دیده اید که در برخی از پیامهای تبلیغاتی نام افراد ذکر شود.

بکار بردن نام در پیامهای ارسالی، خوانندگان پیام را کنجکاو می کند تا به فرستنده اعتماد کنند و پیام تبلیغاتی که با نام آنها برایشان ارسال شده را تا انتها بخوانند!

سیمرغ اس ام اس این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است فقط کافیست قبل از هرچیز شماره موبایل مشتریان خود را با نامشان جمع آوری کنید و در دفترچه تلفن پنل خود ثبت نمایید.

اگر فهرستی از مشتریان خود را در فایل اکسل ذخیره دارید می توانید آنرا در پنل پیامکی خود بارگذاری کنید فقط توجه به این نکته ضروریست که باید ترتیب ستون های اکسل با ستونهای دفترچه ی تلفن سامانه پیامکی سیمرغ هم خوانی داشته باشد(نمونه اکسل در پنل کاربری موجود است) برای توضیح بیشتر بدانید که در فایل اکسل:

اطلاعات باید در sheet 1 ذخیره شوند.

سامانه سطر اول را نمی خواند وفقط برای عناوین می باشد.

ستون اول نام، ستون دوم نام خانوادگی، ستون سوم تارخ تولد، خطاب، جنسیت وشماره موبایل باشد.

عناوین دفترچه تلفن قابل تغییر نمی باشند اما در صورت داشتن اطلاعاتی دیگر میتوانید موارد را جایگزین کنید.

برای ارسال پیام بدین صورت فقط به یک متن نیاز است برای مثال از حسن انتخاب شما متشکریم، و در ابتدای آن نام ویا نوع خطاب را انتخاب کنید متن نهایی به صورت زیر آماده ارسال است:

<خطاب> <نام خانوادگی> از حسن انتخاب شما متشکریم.

شخصی سازی پیامک به کاربران سامانه پیامکی این فرصت را فراهم می کند تا ارتباطی صمیمانه تر با مشتریان داشته باشد،  جذابیت پیامک را برای خواننده بیشتر میکند و باعث به خاطر سپردن شما توسط مشتریان می شود.

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشدسامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر،  کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، ارسال از روی نقشه، بانک مشاغل و... می باشد.

 

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبط:

همه چیز درباره پیامک تبلیغاتی, نظرسنجی پیامکی سیمرغ, پاسخگوی خودکار پیامکی و منشی پیامک, ارسال خودکار پیام تبریک تولددسته بندی ارسال پیامک sms(شخصی سازی)برچسب ها: ارسال چند به چند سیمرغ اس ام اس ارسال چند به چند سیمرغ اس ام اس پیامهای تبلیغاتی پیامهای ارسالی اکسل پنل پیامکی سامانه پیامکی سیمرغ شخصی سازی پیامک شخصی سازی پیام کوتاه پیام صوتی پایین ترین تعرفه پنل کاربری پنل نمایندگی بانک شماره بانک اصناف ارسال از روی نقشه تفکیک استان جنسیت رده سنی تبلیغات پیامکی simorghsms