همه چیز درباره پیامک تبلیغاتی


مدیران بازاریابی، امروزه sms را به عنوان تکنولوژی نوین  وبرتر برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان به کار می گیرند. در نتیجه، معرفی محصولات و خدمات به مشتریان براحتی صورت می پذیرد و ارتباط با مشتریان بالفعل و بالقوه بسهولت میسر میگردد.

 برترین مزایای پیام کوتاه برای تبلیغات عبارتند از:

▪ مخاطبان شما دسترسی دائم به پیامک دارند

▪ می توانید با مخاطبان خود تعامل دو طرفه داشته باشید

شما می‌توانید پیام خود را در لحظه به مشتری برسانید

▪ سطح پوشش و فراوانی مخاطبان شما بالاست

پیام شما توسط مخاطبتان خوانده می شود

▪ ارسال پیامک نسبت به سایر روشهای تبلیغاتی، کار بسیار راحتی به حساب می آید.

ارسال پیامک از طریق اپراتورهایی انجام میشود که پیش شماره آنها عبارتند از 1000،2000،3000،5000  و 021 . اطلاعات بیشتر را می توانید از مقاله شماره های مجازی برای ارسال پیام کوتاه دریافت کنید.

حتما شنیده اید که برای بعضی ها اصلا پیامک تبلیغاتی نمی اید یا بعضی ها برعکس، روزانه تعداد زیادی پیامک تبلیغاتی دریافت می کنند. دلیل عدم دریافت پیام های تبلیغاتی این است که آنها خط خود را در لیست سیاه مخابرات قرار داده اند. قرار دادن یا درآوردن شماره خود از لیست سیاه مخابرات از طریق ارسال پیام کوتاه به شماره ای خاص صورت میگیرد. اطلاعات بیشتر را در مقاله های "لیست سیاه مخابراتی" و "چگونگی دریافت یا لغو پیامک تبلیغاتی" دنبال کنید.

در مقاله های قبل ذکر شد که از شماره های مجازی به دو منظور تبلیغاتی و خدماتی استفاده میشود. سازمان هایی مانند هلال احمر که کار خدمت رسانی انجام میدهند نیاز دارند که در مواقع لزوم پیامک آنها به همه مخاطبین برسد؛ چه بلک لیست باشند و چه نباشند. سامانه های پیامکی از جمله سامانه پیامکی سیمرغ اس ام اس این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که با ارائه درخواست خود به شرکت، خطوط آنها خدماتی شده و پیامک های آنها به تمامی مخاطبین برسد. اطلاعات بیشتر در این زمینه در مقاله "ارسال به لیست سیاه مخابرات" ارائه شده است.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، ارسال از روی نقشه، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

عناوین مرتبط:

دلایل ارسال نشدن اس ام اس های تبلیغاتی، شماره های مجازی برای ارسال پیام کوتاه، ارسال پیام به لیست سیاه مخابرات (ویژه مشتریان سیمرغ)، پیام های تبلیغاتی و چگونگی دریافت یا لغو آن، تعیین اهدافی که با بازاریابی پیامکی به آن خواهیم رسید، لیست سیاه مخابراتی چیست؟، تبلیغات پیامکی...!!؟؟، پیامک انبوه یا ایمیل مارکتینگ ؟بازاریابی پیامکی Sms-Marketing,برچسب ها: همه چیز درباره پیامک تبلیغاتی پیامک تبلیغاتی ارتباط با مشتریان مشتریان بالفعل مشتریان بالقوه مزایای پیام کوتاه پیام کوتاه ارسال پیامک شماره های مجازی ارسال پیام کوتاه لیست سیاه مخابرات لیست سیاه لغو پیامک تبلیغاتی سامانه پیامکی سیمرغ سیمرغ اس ام اس پیام صوتی پایین ترین تعرفه بانک شماره بانک مشاغل تفکیک استان کدپستی ارسال از روی نقشه simorghsms